Letní horečka slev: ušetřete až 80 %

Vaříme podle herbáře... již potřetí

Na letošním knižním veletrhu Svět knihy v Praze předvedly Kateřina Winterová a Linda Rybová své kulinářské umění inspirované přírodou a lidovými tradicemi. Představily zde třetí díl své kuchařské knihy Vaříme podle herbáře.

Na letošním knižním veletrhu Svět knihy v Praze předvedly Kateřina Winterová a Linda Rybová své kulinářské umění inspirované přírodou a lidovými tradicemi. Představily zde třetí díl své kuchařské knihy Vaříme podle herbáře. Předchozí díly se setkaly s velkým úspěchem a staly se bestsellerem. Pro své fanoušky autorky připravily ochutnávku raw cukroví a matcha kuliček. Celou kulinářskou akci moderovala Jana Havrdová, která je také zastánkyní zdravého vaření.


Autor: Kateřina Kurková


Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Vaříme podle Herbáře 3
Čeština

Vaříme podle Herbáře 3

5.0 1
199 169
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Jsou tady červnové knižní novinky. Nejvyšší čas doplnit zásoby čtení na léto.
Na Uhlířské louce má stát supermoderní obchodní centrum. Politici i zaměstnanci stavebního odboru si od něj slibují příliv peněz. Jenomže celé nákupní centrum je jedna velká lež. Má řadu odpůrců, a to i v řadách politiků a úředníků. Někomu obchodní centrum vadí tak moc, že kvůli němu neváhá vraždit. A tak se setkání několika zaměstnanců města promění v krvavý masakr.
Žena ve mně je odvážný a neuvěřitelně dojemný příběh o svobodě, slávě, mateřství, přežití, víře a naději. Vyhrajte knihu z limitované edice, která má oproti klasickému vydání například barevnou ořízku, růžovou lacetku, UV parciální lak, která zvýrazní Britney Spears, metalickou barvu na obálce a zejména velkou fotografii Britney. Kniha čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více