Vánoční pohádky pro sváteční náladu

Třetí adventní neděle klepe na dveře, přípravy vrcholí, ale přesto možná najdete i chvilku na vánoční pohádku nebo i vánoční příběh pro dospělé. Jaké nejhezčí vánoční knihy si u nás můžete objednat?

Třetí adventní neděle klepe na dveře, přípravy vrcholí, ale přesto možná najdete chvilku na vánoční příběh pro děti či dospělé. Jaké nejhezčí vánoční knihy si u nás můžete objednat?

Malí čtenáři určitě zajásají nad vánočními pohádkami a těch máme na skladě celou hromadu. Jestli vás zajímají tituly, podívejte se pod tento článek, kde jsou všechny. Jestli chcete najít inspiraci, čtěte dál.

Mezi nejoblíbenější dětské postavičky patří určitě starý známý krteček, loupežník Rumcajs s Mankou a Cipískem, Spejbl a Hurvínek a jeden dětský hrdina z „dovozu“, čím dál populárnější Doktor Proktor. Takže vám doporučíme titul Krtek a Vánoce, kde potkáte kamaráda krtka, můžete oslavit Vánoce u Rumcajsů s Rumcajsem, Mankou a Cipískem a nebo si vybrat napínavou dětskou knihu o tom, jestli Zachrání doktor Proktor Vánoce.

Vašim malým princeznám uděláte radost knihou s obrázky Walta Disneye Královské Vánoce, či Ledovým královstvím s podtitulem Vánoce s Olafem. Josef Lada pro vás má klasiku Krásné české Vánoce a kdo hledá něco novějšího, ten má možnost vybrat si z vánočních pohádek Zachráněné Vánoce, Zvířátka ve vánočním lese, Nové vánoční pohádky nebo Tlapky zachraňují svátky.

Ale ani na dospělé jsme nezapomněli. Chcete-li načerpat pravou vánoční náladu a nebaví vás shon venku, je tu lehká pomoc, chce to tu správnou knihu. Vyberte si příběh o veselém vánočním plánování s názvem Zbožňuju Vánoce, kočičí román Oliver – kocour, který zachránil Vánoce, přečtěte si o oslavách svátků ve Francii v knize Vánoce v Paříži, zjistěte, jak se plánují ty nejlepší Vánoce, jaké kdy byly v Mezi náma holkama, nebo zkuste román Osudná zima. Pro milovníky hororů máme taky jeden tip - napínavý román Vánoční říše, který napsal syn slavného Stephena Kinga Joe Hill. Právě ji máme v akci a stojí pouhých 99 Kč.

Je z čeho vybírat, ale jestli vás vánoční téma nezaujalo, tak si u nás vyberte sami něco úplně jiného, třeba pořádnou detektivku


-ice-

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Krtek a Vánoce

0.0 0
229 195
Vyprodáno
Čeština

Vánoce u Rumcajsů

0.0 0
169 139
Vyprodáno
Čeština

Zachrání doktor Proktor Vánoce?

0.0 0
299 245
Vyprodáno
Čeština

Královské Vánoce

3.0 1
299 245
Vyprodáno
Čeština

Ledové království Vánoce s Olafem

0.0 0
79 67
Vyprodáno
Čeština

Krásné české vánoce

0.0 0
149 122
Vyprodáno
Čeština

Zachráněné Vánoce

5.0 1
229 195
Vyprodáno
Čeština

Zvířátka ve vánočním lese

0.0 0
249 204
Vyprodáno
Čeština

Tlapková patrola Tlapky zachraňují svátky

3.0 1
229 188
Vyprodáno
Čeština

Zbožňuju Vánoce

3.0 1
249 204
Vyprodáno
Čeština

Oliver Kocour, který zachránil Vánoce

0.0 0
299 245
Vyprodáno
Čeština

Mezi náma holkama

0.0 0
299 245
Vyprodáno
Like

Latest articles

Možná že si někteří čtenáři, nadšení z prvních dvou dílů, začali říkat, co se to děje, že na ten třetí stále čekají. Nyní jsme se tedy dočkali, a jakmile se do té knihy začteme, zakrátko zjistíme, že Karin Lednická neprohloupila, když si dala se závěrečným dílem svého Šikmého kostela tak říkajíc načas. Je totiž evidentní, že si byla velmi dobře vědoma pravdivosti latinského hesla Finis coronat opus a chtěla před čtenářskou veřejnost předstoupit s dokonale vycizelovaným textem, který by důstojně zakončil její mnohaleté spisovatelské úsilí. Hned úvodem lze s potěšením konstatovat, že se jí to zdařilo na výbornou, a 18. duben 2024, kdy se kniha objeví na pultech našich knihkupectví, bude literárním svátkem!
Nenechte se zmást názvem, tohle je rozhodně kniha pro všechny děti – kluky i holky, sportovní nadšence i nenadšence. Najdete v ní dobrodružství, kamarádství, humor, ale i pořádné napětí či ponaučení. Za mě vše, co by měla skvělá kniha pro děti obsahovat.
Je tady soutěž o kuchařku, kterou připravila Tereza Langmajerová – blogerka, fotografka a foodstylistka. Kniha čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více