Vánoční dárky pro děti

Rolničky, rolničky, kdo pak vám dal… Slyšíte správně. Vánoce už jsou za dveřmi. Pojďte už teď společně s námi vybrat dárky pro děti a prožít tak letošní svátky v klidu.

Jako každý rok jsme si pro Vás připravili výběr toho nejlepšího. Vybírat můžete z řady knižních i neknižních dárků pro malé i velké děti. A dobrá zpráva? Vše pořídíte na jednom místě a třeba z pohodlí domova.

Dárek DÁRKY PRO NEJMENŠÍ
Tip

Moje chytrá knihovnička První slova

Soubor obsahuje osm malých leporel s poutavými barevnými obrázky věcí každodenní potřeby. Děti od jednoho roku hravou formou poznávají okolní svět a naučí se jednoduchá první slova. Pomocí obrázků a jejich pojmenovávání si postupně rozvíjí nejen slovní zásobu, ale i počítání. Z leporel se dá vytvořit také zábavná skládačka. Moji chytrou knihovničku První slova tvoří knížečky s názvy Počty, Barvy, Zahrada, Před spaním, Hračky, Zvířata, Oblečení, Jídlo.
zobrazit více
245
IHNED odesíláme
Tip

Veselý mobil Telefon česky mluvící

Dotykový mobil, který vypráví 2 pohádky, zpívá 4 písničky a naučí děti 6 říkanek. Děti si mohou poslechnout pohádky: O veliké řepě a Pohádku o Budce, zazpívat si písničky: Kočka leze dírou..., Mámo, táto v komoře je myš..., Houpy, houpy... a Utíkej káčo.... a naučit se říkanky: Vařila myšička kašičku..., Hrálo si koťátko..., Běží myška po světnici..., Dupy, dupy, klapy, klapy..., Naše kočka strakatá..., Včera večer při měsíčku... Na mobilu jsou tlačítka se zvukem vyzvánění, příchozí zprávy a fotoaparátu. Mobil také obsahuje tlačítko s ovládáním hlasitosti, přikládá-li dítě mobil k uchu, ztlumte hlasitost pomocí tlačítka ovládání hlasitosti "-", poslouchá-li mobil ze vzdálenosti, můžete zvýšit hlasitost pomocí tlačítka ovládání hlasitosti "+".

 

zobrazit více
163
IHNED odesíláme

My Fuzzy friends Kočička

Interaktivní plyšová kočička Amálka z řady My Fuzzy Friends Mazlivá zvířátka reaguje na dotek a interakci více než 50 různými zvukovými a pohybovými reakcemi. Její plyšové packy mají speciální klouby, které je možné roztáhnout, kočička pak sama obejme dětskou paži a přitulí se k ní. Kočičku je možné hladit, lechtat, nakrmit, utřít jí nos nebo třeba uložit ke spánku. Svoje potřeby vyjádří rozsvícením tvářiček, jejichž barevností vyjadřuje kočička některé své potřeby společně se specifickým zvukem. Výrobek vyžaduje 3× AAA baterie, jsou součástí balení. Pro děti od 4let.
zobrazit více
1169
Vyprodáno

Králíček Bany

Interaktivní, plyšový králíček Bany. Reaguje na zvuky pohybem a hýbáním ušima. Ale buď opatrný, pokud budeš na Banyho volat příliš potichu, nebo ho zmateš přílišným hlukem, vyděsí se a nebude reagovat.

Netřízený sortiment

Baterie: 3X AA jsou součástí balení.

Věk: 18 měsíců+

zobrazit více
1079
IHNED odesíláme

Oči Více z naší nabídky plyšáků si můžete prohlédnout zde

Mluvící pohádky

Perníková chaloupka, O Červené karkulce, Hrnečku vař! O panáčkovi z perníku... to jsou některé z oblíbených pohádek, které najdeš v knížce Mluvící pohádky. Tato kniha je navíc kouzelná - obrázky v ní umí mluvit! Při čtení pohádky stačí stisknout obrázek a uslyšíš hlasy a zvuky. Zábavná hra Uhodni zvuk a veselé tóny už na tebe čekají!

zobrazit více
245
Vyprodáno

Tlapková patrola Tlapky zachraňují svátky

Když na Vánoce zuří taková vichřice, že zastaví i Santu, nebo když na Den kamarádů nefunguje pošta a není možné doručit kartičky přátelství, obraťte se s důvěrou na Tlapkovou patrolu! Ryder a jeho tým štěňat jsou vždy připraveni do akce a zachrání každou situaci!
zobrazit více
221
IHNED odesíláme

Oči Celý výběr sortimentu s Tlapkovou patrolou si můžete prohlédnout zde

Lidové říkanky

Připomeňte si spolu s dětmi říkanky jako Vařila myšička kašičku nebo Šel Janeček na kopeček s interaktivní mluvící knihou Lidové říkanky z edice Kouzelné čtení.

V knížce najdete 12 známých lidových říkanek v novém interaktivním kabátku. Rýmovačky přechází z generace na generaci a jsou důležité pro pochopení rytmu a melodie jazyka.

Knížka obsahuje tyto říkanky: Sedí liška pod dubem; Šel Janeček na kopeček; Vařila myšička kašičku; Myšičko, myš; Paci, paci, pacičky; Jedna, dvě, tři, čtyři, pět; Naše kočka strakatá; Á, bé, cé, dé, kočka přede; V komoře je myš; Pekař peče housky; Houpy, houpy; Foukej, foukej větříčku.

Knížka obsahuje přes 600 zvukových stop. Namluvili Andrea Elsnerová a Petr Stach.

Elektronická Albi tužka není součástí knihy. Prodává se zvlášť.

zobrazit více
224
IHNED odesíláme

Zpívánky 1

Reedice populární interaktivní mluvicí knihy Zpívánky I, tentokrát s novými ilustracemi, novým hudebním aranžmá a zpěvem.

Zpívánky obsahují 12 lidových písní včetně not, které si děti mohou pomocí Albi tužky přehrát a zpívat. V knize najdete známé písničky jako Jede, jede poštovský panáček; Pec nám spadla; Kdyby byl Bavorov; Kočka leze dírou; Travička zelená; Ovčáci, čtveráci; Holka modrooká; Skákal pes; Červený šátečku; Nestarej se ženo má; Já mám koně; Černé oči.

Písně jsou doplněny milými příběhy. Mluvicí a zpívající interaktivní kniha Zpívánky I obsahuje přes 500 zvukových stop.

zobrazit více
224
IHNED odesíláme

Pohádky na dobrou noc

Interaktivní kniha Pohádky na dobrou noc z edice Kouzelné čtení je určená pro děti od 2 do 6 let. Pohádky si děti mohou nejen poslechnout, ale samy si je podle obrázků zkusit převyprávět. V knížce nechybí jednoduchý kvíz na ověření jejich znalostí.

Tato knížka přináší osm pohádek pro nejmenší. Karluka, Smolíček, Budulínek, Jeníček, Mařenka a další postavičky ožívají v krásných ilustracích Michaela Bergmannové. Zaposlouchejte se s dětmi do pohádek vyprávěných Zlatou Adamovskou a Petrem Štěpánkem. Kromě toho, že se děti s pohádkami seznámí, mohou se je samy podle obrázků naučit vyprávět. Stačí jen následovat pohádková klubíčka, která je příběhy provedou.

Kniha Pohádky na dobrou noc obsahuje přes 500 zvuků a textů. Vzniklo ve spolupráci se studiem SoundLab.

 
zobrazit více
404
IHNED odesíláme

Oči Celou nabídku Kouzelného čtení si můžete prohlédnout zde

Dárek DÁRKY PRO ŠKOLÁKY

Deník malého poseroutky Wíbuch Plýny (17)

Greg vyjíždí na šňůru se svým bratrem Rodrickem a jeho kapelou Wíbuschná Plýna! Jenže to ještě netuší, do čeho jde. Brzo pozná i odvrácenou tvář rockové slávy. Probdělé noci, nezaplacené koncerty, hádky mezi členy kapely a finanční trable jsou na denním pořádku a Greg si vůbec není jistý, jestli je na cestě ke hvězdám… nebo jenom k WÍBUCHU!
zobrazit více
229
IHNED odesíláme
Akce

Kalendář malého poseroutky 2023 - nástěnný kalendář

V jedinečném dvanáctiměsíčním nástěnném kalendáři s klasickými kresbami Jeffa Kinneyho na fotografickém pozadí najdete všechny své oblíbené postavy. Bonus: přes čtyřicet poseroutkovských samolepek, kterými si snadno připomenete narozeniny, návštěvy u lékaře i mimoškolní činnosti.
zobrazit více
236
IHNED odesíláme
Oči Celý výběr poseroutky si můžete prohlédnout zde

Lenčiny katastrofy Vše vypije koala (11. díl)

Je to strašně nefér! Najednou můžu vyhrát zájezd do Austrálie, jenže pak všecko zhatí přísný zákaz. Přitom já se tam bezpodmínečně musím dostat – za roztomilými koalami i ke svým sestřenicím – a nutně potřebuju vršek s výhrou od KOALA-KOLY. Ale protože kola je hrozně nezdravá, máma mi nechce koupit ani jednu láhev. Naštěstí když vyhraje Xeňa, vezme mě s sebou. Spolu to určitě zvládneme, i když pak budu muset zaklínat každý vršek svou zobcovou flétnou. Veliké dydžeridovské čestné slovo!

Všechny díly knižní série Lenčiny katastrofy a další zajímavosti najdete na www.lenciny-katastrofy.cz.

zobrazit více
204
IHNED odesíláme
Oči Zkontrolujte, že Vám žádný díl Lenčiných katastrof neunikl.

Dopisy od Felixe

Koncem letních prázdnin se stalo něco strašného: Žofie ztratila plyšového zajíčka. Zmizel na letišti, když čekali na letadlo. Žofinka byla moc smutná. Není divu, Felix byl její nejlepší kamarád. Na začátku nového školního roku přišla Žofce pošta z Londýna - dopis od Felixe! Byl to první zajíčkův dopis z cesty kolem světa. Následovaly další dopisy - z Paříže, Říma, Káhiry, dopis ze safari v Keni a dopis z New Yorku. Veselá vyprávění o lidech a cizích zemích vložená do šesti opravdových dopisních obálek jsou napínavá, zábavná i poučná. Poutavé vyprávění o malém cestovateli doplněné barevnými obrázky, veselými dopisy a kufříkem plným samolepek přináší zvídavým čtenářům zábavu i poučení.
zobrazit více
245
IHNED odesíláme

J. R. R. Tolkien

Seznam se s životními osudy mimořádných osobností, od návrhářů a umělců až po vědce. Všichni dosáhli úžasných úspěchů, byť na začátku to byly pouhé děti s velkým snem.

Když se malý Ronald přestěhoval s rodiči do rušného anglického města, stýskalo se mu po venkově, kde do té doby vyrůstal. Spolu se svými nejlepšími kamarády se vrhl na vymýšlení vlastních světů, a navíc byl fascinován jazyky. Jako dospělý dál vymýšlel skvělé příběhy pro své děti, příběhy plné elfů, čarodějů… a hobitů. Když se o svá smyšlená dobrodružství podělil se světem, rychle se z nich staly legendy. Závěrečná část jeho životního příběhu je věnována faktům a fotografiím.

zobrazit více
204
IHNED odesíláme

Coco Chanel

Seznam se s životními osudy mimořádných osobností, od návrhářů a umělců až po vědce. Všichni dosáhli úžasných úspěchů, byť na začátku to byly pouhé děti s velkým snem.

Poté, co jí zemřela matka, vyrůstala malá Coco v sirotčinci, kde ji naučili zacházet s jehlou a nití. Když dospěla, stala se nejprve kabaretní tanečnicí, poté švadlenou, modistkou a nakonec jednou z nejslavnějších módních návrhářek všech dob. Závěrečná část inspirativního příběhu o této talentované ženě je věnována faktům a fotografiím.

zobrazit více
204
IHNED odesíláme
Oči Prohlédněte si i zbylé tituly z edice Malí lidé, velké sny
Tip

Nikolas a tajemství Snozemě

Nikolas je úplně obyčejný, skoro desetiletý kluk. Jenže když jde v noci před oslavou svých kulatých narozenin spát, začnou se mu dít docela neobyčejné věci. Ve snu se ocitne v kouzelné zemi, kde je všechno tak nějak naopak a voní to tam cukrovou vatou. Naštěstí mu po boku stojí jeho nový parťák, ztřeštěný skřítek Molo, který Nikovi pomůže rozluštit, co má v čarovné Snozemi, kam se noc co noc vrací, vlastně dělat. Jaké úkoly bude potřeba splnit? Jakou roli v tom hraje záhadný červený kufr a obří létající vidličky? A jak do toho všeho zapadají Nikolasovi rodiče, se kterými si tak úplně nerozumí, a jeho tak trochu podivínská spolužačka Lenka? Vydejte se s námi vstříc nevšednímu dobrodružství a pojďte spolu s Nikolasem prozkoumat zákoutí tajemné Snozemě. Spánek už nikdy nebude jako dřív.
zobrazit více
245
IHNED odesíláme

Valentýnka a detektivní kancelář (5. díl)

Valentýnčin tatínek se v novinách dočte, že z kostela v nedaleké vesnici se ztratily sochy andělů. Právě tato krádež dívence vnukne nápad na novou hru – spolu s kamarády si založí detektivní kancelář a rozhodnou se zloděje vypátrat. Všichni se vypraví do centra města, kde na náměstí pozorují okolní hemžení. A brzy se začne dít něco moc podezřelého… Podaří se dětem rozplést celou záhadu a odhalit pachatele dřív, než sochy zmizí nadobro?
zobrazit více
od 144
IHNED odesíláme

Oči Zaujala Vás, ale nemáte předešlé díly? Koukněte zde

Akce

Objevujeme úžasný svět Věda není nuda

100 aktivit & zajímavostí pro zvídavé děti

Víš, proč nespadneme ze zeměkoule, i když je kulatá? A proč se nikdy nemůžeš dotknout duhy? A jak rychle letí proudová stíhačka?

Že to nevíš?

Tak to se dá snadno napravit, protože odpovědi na tyto a další otázky najdeš v knížce, kterou držíš v rukou.

Kniha zahrnuje téměř 50 tematických okruhů. Získané vědomosti uplatníš v zábavných hrách a úkolech. Složíš si papírovou stíhačku nebo větrník, provedeš podivuhodné pokusy, vyluštíš křížovky, doplňovačky…

Tak se pusť do čtení a ostatních zajímavých aktivit. Určitě brzo zjistíš, že… VĚDA NENÍ NUDA

zobrazit více
149
IHNED odesíláme
Oči Ještě více objevování si můžete prohlédnout zde

Knihomolská postřehová hra - Rychloočko

Chce to postřeh a bystré oko. RYCHLOOČKO je zábavná knihomolská hra pro celou rodinu. Více než 50 symbolů na 57 kartách, na jedné je vždy 8 různých symbolů a každé dvě spolu mají společný jen jeden. Tato hra prověří vaše reflexy, bude to neúprosný boj. Stačí najít stejné symboly na kartách. Tuto hru si vychutnají všichni členové rodiny, od nejmladších po nejstarší. A navíc je jednoduché ji vzít kamkoliv s sebou. Zahrát si tak můžete doma i na dovolené.

Hra je určena pro 2–8 hráčů, doporučený věk 6 a více let. Karty jsou uložené v krabičce z tvrdého kartonu.

RYCHLOOČKO nabízí spoustu miniher: Pekelná věž, Studna, Otrávený dáreček, Horký brambor a Chyť je všechny.

 

zobrazit více
229
IHNED odesíláme

Jméno, město, zvíře, věc

Klasická vědomostní hra pro více než 2 hráče. Cílem hry je nasbírat co nejvíce kartiček.

Obsahuje 70 hracích karet, pravidla hry v českém a slovenském jazyce.

zobrazit více
163
IHNED odesíláme

Oči Celý výběr her si můžete prohlédnout zde

Dárek DÁRKY PRO TEENAGERY

Kudy ke hvězdám

Jen lesy, hvězdy a kluk, který jí zlomil srdce. Do loňského školního plesu byli nejlepší kamarádi, teď jsou zarytí nepřátelé. Jenže se jim nějak nevydařilo kempování s partou kamarádů a jsou odkázání sami na sebe. Opuštění, ale spolu. Není tu nikdo jiný, takže všechny křivdy musí vyřešit tak, že si o nich promluví, budou se provokovat, možná i vytáhnou drápy, ale vzpomenou si, jaké to mezi nimi bylo předtím a jaké by to zase mohlo být, pokud ovšem najdou cestu zpět do civilizace. Ale jestli se jim znovu povede najít k sobě zase cestu, budou spolu vycházet i v realitě? Nebo je jen očarovala magie třpytivých hvězd a vůně lesů?

zobrazit více
od 209
Poslední kusy

Pět kroků od sebe

Stella Grantová má cystickou fibrózu a její kontakt s okolním světem je minimální. Aby neohrozila své šance na transplantaci, musí se chránit před kýmkoli a čímkoli, co by mohlo být nositelem infekce. Šest stop. To je vzdálenost, kterou musí dodržovat. Šest stop – bez výjimky.

Willa Newmana léčba vůbec nezajímá. Každým dnem mu bude osmnáct a pak – sbohem, nemocnice. Vykašle se na léky a konečně si bude užívat života. Will je přesně tím, od koho by se Stella měla držet dál. Pokud se k němu přiblíží a nakazí se, mohla by přijít o své místo na seznamu čekatelů. Aby se tak nestalo, musí si držet odstup. Čím víc se ale s Willem sbližují, tím víc jim předepsaných šest stop začíná připadat jako trest.

Jaké by to asi bylo, kdyby si pro sebe mohli ukrást trochu té svobody, kterou jim vzala jejich nemoc? Co by se stalo, kdyby zkrátili vzdálenost na pět stop?

zobrazit více
od 199
IHNED odesíláme

Prašina Bílá komnata (3. díl)

Je parné léto a napětí na hranicích Prašiny narůstá. Podnikatel Klement Hrouda se vrací do Prahy, aby se pomstil, a po úbočí Šibeničního vrchu obchází Krchlebani vedení záhadným Melicharem. Co nevidět davy lidí vyrazí vzhůru temnými uličkami a budou hledat stroj dávného vynálezce Hanuše Nápravníka. Zatímco se v oprýskaných domech a na prázdných náměstích v tichosti schyluje k poslednímu střetu, rozhodne se En vzít osud čtvrti do svých rukou. Jirka se vydává v jejích stopách. Podaří se mu odvážnou dívku najít, než bude pozdě? Poslední díl úspěšné trilogie Prašina přináší konečné rozuzlení, na které jsme s velkým napětím čekali.
zobrazit více
od 189
IHNED odesíláme
Oči Všechny díly pořídíte zde

Tleskač

Jan Tleskač vyrůstá ve stínadelském sirotčinci na Rváčově. Jeho jedinou památkou na rodiče je kovový hlavolam ježek v kleci a v něm ukrytý medailonek s portrétem maminky. Chlapec musí svádět boj nejen s bandou místních výrostků, ale i s nelítostným Správcem či záhadným podivínem Ksichtem. Drobný Jan má mezi hochy ale i věrné přátele, Berta Komoura a Vojtu Vonta. Vypátrá s jejich pomocí, kdo byl jeho otec a jaké tajemství skrývá ježek v kleci?
zobrazit více
od 279
Poslední kusy

Srdcerváči Kniha 1

Charlie je nervák a někdy až moc přemýšlivý kluk. Minulý rok pro něj nebyl dvakrát dobrý, ale aspoň už ho nikdo nešikanuje. Nick Nelson je zase veselý, měkkosrdcatý hráč ragby. O Charliem něco slyšel, ale nikdy neměl příležitost si s ním promluvit. Až do začátku ledna, kdy se Nick a Charlie potkají na jedné společné hodině. I když jsou povahově zcela odlišní, rychle se z nich stanou přátelé, ale mohlo by z toho být i něco víc?
zobrazit více
od 249
IHNED odesíláme
Oči Jeden díl zaručeně nebude stačit. Pokračování si můžete prohlédnout zde

Únikové hry O králích a alchymistech (obtížnost lehká)

Hádanky, záhady a zajímavé zápletky - to všechno jsou znaky dobré únikové hry. V této herní knize vás čeká všechno zmíněné. Přenesete se do středověku, přímo doprostřed královských bojů o moc a magických lektvarů. Vaším úkolem bude odhalit všechny intriky a zachránit svět. Zvládnete to v časovém limitu? Tato hrací kniha obsahuje dechberoucí příběh, zábavné hádanky a mapu, která vás vnese hlouběji do hry. Samotná kniha se také stane součástí hry, ale o ní není třeba říkat příliš mnoho. Cestou vás může provázet tematický soundtrack. Zahrajte si s rodinou nebo přáteli a zažijte velmi speciální herní večer vhodný pro všechny věkové kategorie.
zobrazit více
106
IHNED odesíláme
Oči A ještě více únikovek si můžete prohlédnout zde

Krycí jména

Původní česká hra autora Vlaadi Chvátila sbírající úspěchy po celém světě – vítěz nejprestižnějšího světového ocenění Spiel des Jahres 2016, nejlepší párty hra historie dle celosvětové herní databáze www.boardgamegeek.com.
Slovní asociační hra pro dva týmy tajných agentů. Vaším úkolem bude odhalit jména všech agentů vašeho týmu dříve, než tak učiní soupeř. Pozor si však musíte dávat na nájemného vraha, který hru okamžitě ukončí!
Skvělá hra pro větší partu lidí, kde je důležitá komunikace, sledování soupeře a vymýšlení originálních asociací.
zobrazit více
509
IHNED odesíláme

Hra Harry Potter Turnaj tří kouzelníků

Famfrpál na létajících košťatech si s dětmi nejspíš nezahrajete, ale pravou kouzelnickou zábavu si užijete i tak. Čeká vás totiž Turnaj tří kouzelníků. V bludišti plném čarovných stvoření a magických nástrah budete soupeřit o kouzelný pohár. Získá ho ten, kdo dorazí do cíle jako první. To ovšem nebude tak snadné, protože stačí jediné stoupnutí na akční políčko a pořadí hráčů se otočí vzhůru nohama.

Balení obsahuje: 3D hrací plán, 16 figurek (4 od každé barvy), akční kartičky, bodovou kostku, pravidla

zobrazit více
303
IHNED odesíláme

Desítka Harry Potter

Prověřte si vědomosti z filmové série Harry Potter se speciální edicí hry, která nabízí 100 okruhů, 1000 otázek a odpovědí. Každému okruhu náleží 10 otázek s 10 možnými odpověďmi, kdy každý hráč bude mít možnost v jednotlivých okruzích odpovídat. Za správnou odpověď získá jeden žeton jako bod. Pokud je hráč opět na tahu, může hledat další správnou odpověď. V takovém případě se ovšem vystavuje riziku, že body získané dřív v tomto okruhu ztratí. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat?
zobrazit více
539
IHNED odesíláme

Oči Více deskovek si můžete prohlédnout zde 

3D hrnek Star Wars Mandalorian

3D keramický hrnek v dárkovém boxu. Objem hrnku 400 ml. Hrnek není vhodný do myčky nádobí.
zobrazit více
410
IHNED odesíláme

Oči Všechny tipy na neknižní dárky si můžete prohlédnout zde

Dárek PRO VŠECHY MILOVNÍKY POKÉMONŮ

Pokémon

Vše o vývoji hry, která fanoušky vyzývá: „Chyťte je všechny!“

Tento speciální výroční bookazin vás provede po dlouhé cestě od první generace pokémonů k zatím nejnovější osmé. Každá další éra přitom přinesla do hry nové prvky i hrdiny, přehledná encyklopedie pokémonů, takzvaný pokédex, vám proto názorně ukáže, jak se řady kapesních příšerek postupně rozrůstaly. Seznámíte se s okolnostmi vzniku původních videoher, nahlédnete do zákulisí televizního seriálu, získáte i mnoho dalších neocenitelných informací. Ať jste zkušený profesor pokémonů nebo vaše pouť do Indigové ligy teprve začíná, nepochybujeme, že se přitom dobře pobavíte.

Vaše vlastní legenda o pokémonech právě začíná. Otevírá se před vámi svět snění a dobrodružství, stačí udělat první krok!

zobrazit více
127
Poslední kusy

Pokémon TCG Infernape V Showcase

Pokémon Infernape V Showcase Box umožňuje hráčům snadno získat kartu ohnivého Pokémona Infernape V. V balení se nachází tři doplňkové Booster balíčky, promo karta Infernape V a kód do online hry. Balení obsahuje: foilová promo karta Infernape V 3x doplňkový Booster balíček kód do online hry, který zpřístupní kartu Infernape V Rozšiřte si svou sbírku nebo si vylepšete svůj herní balíček o nové Pokémony a trenéry!
zobrazit více
431
Poslední kusy

Pokémon TCG Kleavor VStar Premium Collection

Pokémon Kleavor VSTAR Premium Collection je dárkové balení karetní hry Pokémon, které je určeno všem sběratelům a hráčům. Najdete zde vybrané karty silných Pokémonů V a VSTAR. Navíc je v tomto balení i Over-Sized Jumbo karta, akrylový VSTAR žeton do hry, barevný odznáček, speciální Promo karta a kód do hry. Součástí balení je několik doplňkových Boosterů. Balení obsahuje: 1x Promo Full Art kartu Kleavor V 1x Promo kartu Kleavor VSTAR 1x Jumbo kartu Kleavor VSTAR 1x akrylový žeton pro mechaniku VSTAR 1x odznáček s motivem Pokémona Kleavor 5x Pokémon TCG Booster (2x Sword and Shield Fusion Strike, 1x Sword and Shield Brilliant Stars a 2x Sword and Shield Astral Radiance) 1x kartu s kódem do online hry Rozšiřte si vaši sbírku nebo si vylepšete svůj herní balíček o nové Pokémony a trenéry!
zobrazit více
989
Poslední kusy

Pokémon TCG Sinnoh Stars Mini Tin

Sinnoh Stars Mini Tins jsou oblíbené mini plechovky, do kterých si lze ukládat své Pokémon karty. Na plechovkách vás čeká pět různých Pokémonů: Piplup, Turtwin, Chimchar, Riolu a Munchlax. Když je nasbíráte všechny, lze si z nich poskládat krásný podlouhlý obrázek. Plechovka obsahuje: 2 doplňkové booster balíčky lesklou házecí minci obrázková karta s Pokémonem, který je na přední straně plechovky Rozšiřte si svou sbírku nebo si vylepšete svůj herní balíček o nové Pokémony a trenéry!
zobrazit více
314
Vyprodáno

Pokémon TCG SWSH12 Tempest Silver - 3 Blister Booster

Pokémon Silver Tempest je dvanáctá edice ze Sword and Shield série sběratelské karetní hry Pokémon. Toto balení Pokémon karet je skvělý dárek pro každého trenéra Pokémonů, navíc se speciální házení mincí. V blistru najdete: 3x Booster sady Pokémon Silver Tempest (každý obsahuje 10 karet) 1x Speciální promo kartu 1x Lesklou házecí minci s motivem různého Pokémona Rozšiřte si svou sbírku nebo si vylepšete svůj herní balíček o nové Pokémony a trenéry!
zobrazit více
377
Poslední kusy

Pokémon TCG SWSH12 Tempest Silver - Mini Album

Pokémon Silver Tempest je dvanáctá edice ze Sword and Shield série sběratelské karetní hry Pokémon. V tomto balení je mini sběratelské album s motivem legendárního Pokémona zvaného Lugia, v albu lze uschovat až 60 karet. Navíc je v balení i jeden booster balíček. Balení obsahuje: 1x Mini sběratelské album na 60 karet 1x Booster sady Silver Tempest (každý obsahuje 10 náhodně namíchaných karet) Velikost alba je 8,5 x 10,5 cm
zobrazit více
143
POSLEDNÍ KUSY

Pokémon TCG SWSH12 Tempest Silver - Premium Checklane Blister

Pokémon Silver Tempest je dvanáctá edice ze Sword and Shield série sběratelské karetní hry Pokémon. Pokémon karty jsou skvělý dárek pro každého trenéra Pokémonů, navíc se speciální házecí mincí. V blistru najdete: 1x Booster sady Pokémon Silver Tempest (každý obsahuje 10 karet) 1x Evoluční linie složená ze 3 karet 1x Lesklou házecí minci s různým motivem Pokémona Rozšiřte si svou sbírku nebo si vylepšete svůj herní balíček o nové Pokémony a trenéry!
zobrazit více
179
Poslední kusy

Pokémon TCG SWSH12 Tempest Silver - Booster

Pokémon Silver Tempest je dvanáctá edice ze Sword and Shield série sběratelské karetní hry Pokémon. V boosteru neboli rozšiřujícím balíčku najdete 10 náhodných karet z dané edice. Booster obsahuje: 5x Common kartu 3x Uncommon kartu 1x Reverse holo kartu 1x Rare kartu 1x Kartu energie 1x Kartu s kódem do Pokémon TCG Online Rozšiřte si svou sbírku nebo si vylepšete svůj herní balíček o nové Pokémony a trenéry!
zobrazit více
116
Poslední kusy
Líbily se vám naše tipy, ale hledáte ještě něco dalšího? Prozkoumejte celou naši nabídku.

👉  Beletrie pro děti a mládež


👉 Populárně-naučné knihy pro děti a mládež

👉 Hry a hračky
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like

Latest articles

Dnešní doba skýtá pro milovníky cestování řadu výhod. Chceme-li se vypravit na nějaké pro nás neznámé místo, konzervativci určitě před cestou sáhnou po knižním průvodci či atlasu. Častěji si však vyhledáváme vše potřebné na internetu, kde si pak rovnou nakoupíme i nezbytné vybavení na cestu, rezervujeme letenky, případně ubytování. V porovnání s minulostí je cestování dnes docela snadné, ale je ještě vůbec možné v současnosti objevit něco nového?
Beara je dokumentárním románem o genocidě spáchané v létě 1995 v Srebrenici a okolních městečkách. Tento hrůzný akt dopomohl zakončit několik let trvající válku v Bosně a Hercegovině, obecně známou tak jako Bosenská válka za nezávislost.
Nachlup stejná vražda jako před sedmi lety. Ale pachatel sedí ve vězení. Kdo to tedy udělal? A proč vlastně? Vždyť to byly sestry! Obě měly těsně před svatbou, hlavu plnou snů a očekávání. No a teď? Teď mají hlavu plnou úplně něčeho jiného. Pusťte si chytlavý hlas Miny Mazzini, nalejte grappu a otevřete tuhle žhavou španělskou novinku.