Začít hrát
 
 

VÁNOČNÍ PŘÍBĚHY OD 119 Kč – nabídka platí jen dnes

Akce

V peřině

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073884741
Potkejte své sny dřív, než usnete!
Manufacturer: XYZ

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
199 Kč
163 Kč
199 Kč
163 Kč
Annotation
Už jste se někdy probudili na náměstí vystlaném peřinami, kde mezi písničkami poletují bílá pírka a kde se můžete setkat s vlastními sny? Příběh V peřinách, jehož autorem je Miroslav Adamec, otvírá čtenářům bránu právě do takového kouzelného světa. Doporučuje se číst nejen před spaním…

Matěj a Vendulka jsou děti z čistírny peří a život jim plyne bez trampot. Mají starostlivou maminku, co ráda vzpomíná na chvíle, kdy jako malá střílela z praku, popleteného tátu, co šije bundy pro horolezce, sní o velehorách a sám se bojí výšek, ráznou babičku a věčně zadumaného dědečka. Právě on jim dny lehké jako peříčko obrátí naruby. Přijde totiž na způsob, jak vyčistit peřiny od zlých snů. Brzy na to ovšem záhadně zmizí. Od toho momentu se ve městě začnou dít divné věci. Objeví se dívka krásná jako sen, ale taky neznámý muž, který unáší děti ve velkém pytli. Ze sklepa čistírny se čím dál častěji ozývají výstražné rány blížícího se nebezpečí. A aby toho nebylo málo, přistěhuje se i vykládačka snů, závistivá a proradná Hilda, která je s nočními můrami jedna ruka. A je hlavně na Matějovi a Vendulce, jak si s tím vším poradí.

Knížka Miroslava Adamce, která inspirovala stejnojmenný filmový muzikál, je originální, zábavná, nápaditá a vtáhne do děje čtenáře všech generací. Je Obohacená mnoha původními písňovými texty a unikátními fotografiemi z filmu! V peřinách je laskavý příběh plný odvahy, dobrodružství, humoru a hlavně snových snů.
Products specifications
Podnázev Potkejte své sny dřív, než usnete!
Druh sortimentu Kniha
Autor Miroslav Adamec
Značka XYZ
V prodeji od 01.06.2011
Rok vydání 2011
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 19.0 x 21.0 x 1.8 cm
Hmotnost 0.45 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 168
ISBN 978-80-7388-474-1
EAN 9788073884741
Interní kód 0117042
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy