Začít hrát
 

V dobrém i ve zlém

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788072178193
Jak jsem se smířila s manželstvím
Manufacturer: JOTA

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
298 Kč
244 Kč
298 Kč
244 Kč
Annotation
V dobrém i ve zlém je pokračování knihy Jíst, meditovat, milovat. Elizabeth Gilbertová tentokrát nehledá boha, ale pátrá po podstatě manželství.
Na konci bestselleru Jíst, meditovat, milovat se Elizabeth seznámí s Felipem. Felipe je rozený Brazilec, má australské občanství a žije v Indonésii. Oba jsou si jistí, že je to láska na celý život, ale slíbí si navzájem, že se nikdy, nikdy, ale opravdu nikdy nevezmou. Rozvodů mají oba dost. Prozřetelnost však zasáhne v podobě vlády Spojených států. Aby mohl Felipe zůstat v zemi, potřebuje získat takzvanou Zelenou kartu. Dostane na výběr ze dvou možností, buďto se ožení nebo musí odjet a už se nebude moci vrátit zpět. Bez odvolání jsou Elizabeth a Felipe odsouzeni k sňatku.
Elizabeth propadne panice, ale pokouší se problém se svatbou řešit po svém. S obrovským nasazením a energií se vrhne do shromažďování faktů o manželství. Provádí historický výzkum, vede rozhovory a vyzvídá na lidech co nejvíce osobních zkušeností s touto tvrdošíjně přetrvávající institucí. Daří se jí to s vtipem, inteligencí a pochopením, jak je u Elizabeth Gilbertové zvykem. Pokouší se osvětlit co je podstatou manželství, jak se na malé ploše a prostoru mohou slučovat porozumění, poblouznění, věrnost, rodinné tradice, očekávání, sociální jistoty, rizika rozvodu, odpovědnost a pokora.
Kniha Elizabeth Gilbertové V dobrém i ve zlém je čistý a reálný pohled na lásku, jaké jen ve skutečném světě manželství může být.
Products specifications
Podnázev Jak jsem se smířila s manželstvím
Název v originále Committed
Druh sortimentu Kniha
Autor Elizabeth Gilbertová
Značka JOTA
V prodeji od 10.03.2011
Rok vydání 2011
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.0 x 21.0 x 4.0 cm
Hmotnost 0.43 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 336
ISBN 978-80-7217-819-3
EAN 9788072178193
Interní kód 0108471
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy