Unikátní desková hra, která vás naučí španělsky

Vyhrajte závod a ovládněte španělštinu. Tato výzva stojí na obalu deskové hry, díky které se naučíte mluvit španělsky. Je určena pro všechny věkové kategorie, a to jak pro začátečníky, tak i pokročilé.
Tato deskovka vás hravým způsobem naučí španělsky. Začínáte na hrací ploše v České republice a vydáváte se s figurkami na dobrodružnou cestu do Španělska. Po cestě si berete hrací karty a plníte zapeklité otázky a situace. Někdy je to hádanka, někdy speciální úkol. 360 hracích karet vás přiblíží ke Španělsku a k tomu mluvit španělsky. Karty na sebe navazují, propojují se v důležitých bodech, obsahují vysvětlenou gramatiku, příklady i QR kód na vyrobené krátké doplňující video lekce španělštiny. Hraním se tak naučíte ovládat tento krásný jazyk. Hra je pro mladé i starší, pro úplné začátečníky i pro pokročilé. Herní systém je unikátní v tom, že i začátečník může porazit pořádného znalce španělštiny.

Hra je ideální pro dva i více hráčů.

Hra obsahuje

4 hrací figurky
360 hracích karet (4 druhy) s úkoly, hádankami, otázkami a příklady

Celou hrou vás provází vtipný lektor Vasco.

Porazte soupeře, vyhrajte závod do Španělska a mluvte španělsky hravě.
Závod na cestě do Španělska vyhraje ten nejlepší! 

STOVKY HRACÍCH KARET, STOVKY VĚT, OTÁZEK A ÚKOLŮ
STOVKY MOMENTŮ ZÁBAVY, KTERÉ VÁS NAUČÍ ŠPANĚLSKYNenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Španělsky Hravě!

5.0 4
1850 1665
POSLEDNÍ KUSY
Like
Leave your comment

Latest articles

Každý týden tady pro vás máme Dobré čtení na obzoru. V krátkém videu se o knize něco dozvíte a třeba vám pomůže při rozhodování, zdali si knihu koupit.
Příběh sester rozdílných jako den a noc, život a smrt, to jsou Vesna a Morana. Tak rozdílné, ale přesto mezi sebou mají silné pouto.
Kdo jsou jednorožci, za čím se ženou a proč by měli vyčnívat? Ptám se, když prvně beru do ruky knihu s obálkou, která jde proti proudu.