Začít hrát
 

Travel Bible

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788087672655
Praktické rady za milion, jak procestovat svět za pusu
Manufacturer: Blue Vision

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
449 Kč
382 Kč
449 Kč
382 Kč
Annotation

A je tady! Třetí vydání cestovatelské bible, po kterém čtenáři dlouho volali. Bestseller posledních několika let se opět dočkal výrazného rozšíření a mnoha aktualizací. Všem cestovatelům tak nabídne ještě víc a bude jim plnohodnotným průvodcem.


Cestovat může každý. S hypotékou, s kariérou v korporátu i s malými dětmi. Chce to jen znát pár důležitých triků od těch, kteří už svůj batoh sbalili. A přesně ty dali cestovatelé Matouš Vinš a Petr Novák v knize dohromady. Zdaleka přitom nečerpali jen z vlastních zkušeností, oslovili i mnoho ostřílených kolegů dobrodruhů a světoběžníků. Travel Bible je návod na to, jak velkou pouť vůbec začít a jak si ji naplno užít. Po jejím přečtení přestanete jen snít a skutečně vyrazíte do zemí, kam už se tak dlouho toužíte podívat. Zažijete věci, na které do konce života nezapomenete, a poznáte místa, která neuvidíte ani v National Geographic.
 

V knize zjistíte, jak si na cestu našetřit, jak sehnat levné letenky a jak neutratit zbytečně mnoho za ubytování. Cestovat se dá i chytře, zdaleka není potřeba šetřit za každou cenu. Uvědomíte si, že nejlepší způsob je co nejvíce splynout s místními obyvateli a přestat se chovat jako turista. V druhé části knihy vám autoři přiblíží možnosti dobrovolničení a práce na cestách, přidají své zkušenosti s digitálním nomádstvím a pomůžou vám se osvobodit z klasických pracovních stereotypů. Závěr knihy věnují možnostem, jak si díky zážitkům, fotkám a videím z cest vydělat na objevování dalších zemí. Stát se profesionálním cestovatelem…

Products specifications
Podnázev Praktické rady za milion, jak procestovat svět za pusu
Druh sortimentu Kniha
Autor Petr Novák, Matouš Vinš
Značka Blue Vision
V prodeji od 30.10.2018
Rok vydání 2018
Pořadí vydání 3. vydání
Rozměry 14.8 x 22.2 x 2.8 cm
Hmotnost 0.58 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 456
ISBN 978-80-87672-65-5
EAN 9788087672655
Interní kód 0285374
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)
Reviews (2)
Ceny dopravy
Vývoj ceny