NOVINKA ROBERTA BRYNDZY – Anděl smrti. Předprodej zahájen!

Tipy na diáře a kalendáře na rok 2022

Je nejvyšší čas pořídit si diáře a kalendáře na příští rok. Z nepřeberného množství jsme vybrali pár takových, které patří každý rok k nejoblíbenějším.
DIÁŘE

Na některé diáře se už těšíme celý rok, protože vycházejí pravidelně. Jedním z nich se stal i diář Martiny Pártlové, Nikol Štíbrové a Veroniky Arichtevy. Tentokrát se všechny tři dámy v krátké době po sobě staly matkami, a tak není divu, že se diář jmenuje 3 v 1 Matka roku.

Mlíčko, odsávačky, plenky, prdíky, období vzdoru, puberta… Taky vám z toho už hrabe? Trio 3v1 dá vašemu životu ve stínu dětí nový rozměr. Matkou roku se můžete stát i vy – všechno, co pro to musíte udělat, je pořídit si tenhle diář. Hoďte se do pohody s pořádnou dávkou hlášek, fotek, tipů i autorských nálepek od novopečených matek 3v1. Svěřte děti a chlapa do péče své tchyně a užijte si volnou jízdu po celý rok 2022! A pokud zrovna neřešíte mami-mimi témata, nevadí, být nad věcí se hodí každé z nás. Nový rok zkrátka bude váš - za každou cenu, to si pište!

A Cup of Style diář 2022

Více let po sobě vychází také diář sesterského dua Nicol a Lucie. Stejně jako v diářích z předchozích let najdete i v tomto spoustu místa pro plánování úkolů, povinností i volnočasových aktivit, seznamy, to do listy a další vychytávky. A kromě toho také krátké autorské texty a ilustrace a motivační citáty, které nakreslila Bára z Nikolajky. Obálku v pastelových barvách tradičně doplňuje praktická gumička.

Diář Rok podle Dary 2022

Dlouhá léta je na trhu také diář Dary Rolins, která ho také letos připravila pro své fanoušky. Kromě základního ročního kalendária přináší i motivační texty, rady, jak dosáhnout ve svém životě harmonie, nebo zdravé recepty a návody, jaké potraviny vám dodají energii. Na zadní vnitřní straně obálky je praktická kapsička, kde na vás jako dárek čeká bloček na poznámky. Naplánujte si rok 2022 s Darou! Diář navíc vychází ve dvou formátech, v tradičním velkém a nově také v menším, který se lépe vejde do kabelky.

Zábavný kalendář podle Kateřiny Winterové 2022

Oblíbená autorka knih o jídle a moderátorka pořadu Herbář, herečka Kateřina Winterová křísí dávnou módu tradičních českých zábavných kalendářů. Na trh moderních diářů přináší svoji verzi Zábavného kalendáře pro všechny milovnice přírody, starých časů a krásných botanických ilustrací. V kalendáři najdete byliny pro celý rok i ideální dobu jejich sběru, staročeské pranostiky, tradice, významné i žertovné dny v roce, veselá jména z Wlasteneckého kalendáře a krásné původní obrázky. Kateřina posbírala dobové texty a postřehy, které si budete moci číst po celý rok 2022. Dobře se bavte!

O něco blíž 2022

Určitě už znáte i diáře Evy Burešové. Známá herečka a zpěvačka ani letos nezapomněla na své fanoušky a se svým diářem na rok 2022 jim chce být o něco blíž.

Diář obsahuje spoustu překvapení, je interaktivně protkán množstvím Eviných textů, příběhů, fotek, videí, odkazů a motivací. Oproti loňskému diáři má navíc 16 stran a také pár zajímavých tajemství, která bude jeho majitelka či majitel objevovat až v průběhu roku. Více neprozradíme, ať se máte na co tešit :-).

A kdo chce, může si k diáři pořídit i linkovaný notes, v nabídce máme hned dva:
notes A6 linkovaný a notes A5 linkovaný.


NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE


Miluj svůj život - nástěnný kalendář 2022

Opět zcela originální autorské dílo oblíbené české autorky a ilustrátorky Lucie Ernestové. Inspirována průkopnickým dílem Louise L. Hay nám ukazuje, jakou sílu mají naše myšlenky a jak ji můžeme využít. Změníme-li způsob, jakým o věcech přemýšlíme, můžeme změnit svůj život a učinit jej mnohem šťastnějším. Ke každému měsíci náleží inspirující moudrá myšlenka doplněná dechberoucí ilustrací a texty k zamyšlení a rozjímání.

Zdeněk Hajný - nástěnný kalendář 2022

Kalendář s obrazy Zdeňka Hajného, které můžete najít v různých knihách, učebnicích, v televizním či filmovém zpracování. Díla jsou snově imaginativní a čerpají z kosmické a duchovní symboliky. 

STOLNÍ KALENDÁŘ

Lunární kalendář Krásné paní 2022

Kalendář nabízí čtenářům konkrétní tipy pro sladění každodenního života s lunárním cyklem, se kterým se lidé setkávali od nepaměti. Respektovat přírodu a její cykly pomáhá udržet tělo v dobré fyzické i duševní kondici. V publikacích připomeneme cvičební sestavy Pět Tibeťanů a Pozdrav slunci, něco ze zdravovědy a nechybí ani přehledný průvodce pro pozorování hvězdného nebe.


Další nabídka DIÁŘŮ a KALENDÁŘŮ.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Like

Latest articles

Za hranicemi je hezky. Ale na našich hranicích taky. A moc.
Zastavte se letos na již 7. ročník největšího severomoravského vinařského festivalu Ostrava žije vínem, který se uskuteční 11. 5. 2024.
Rok 1828. Čínského sirotka Robina Swifta odveze tajemný profesor do Londýna. Tam studuje jazyky a připravuje se na den, kdy začne studovat na Oxfordu. Jenomže studia překladatelství jsou úplně jiná, než čekal. Jde tady o magii, ale i o politiku. Jak se Robin zachová, když Británie vyhlásí válku Číně?