Tipy na diáře a kalendáře 2024

Kdo dřív přijde, ten dřív uloví kalendář nebo diář na následující rok. Opakuje se to pravidelně, některé oblíbené jsou holt už někdy v říjnu nebo v listopadu vyprodané. Neváhejte a kupte si svůj diář a kalendář včas!
Chcete začít den s úsměvem a neztratit se v chaosu? Díky diáři a kalendáři se neuspořádaným dnům vyhnete a budete mít vše perfektně naplánováno, na nic nezapomenete. Diáře a kalednáře se stanou vašimi každodenními průvodci.

Z diářů si vyberte ten, na který jste zvyklí, ale určitě můžete vyzkoušet i něco nového: 

👉 TÝDENNÍ DIÁŘE

👉 DENNÍ DIÁŘE

👉 ŠKOLNÍ A STUDENTSKÉ DIÁŘE

V případě kalendářů si můžete vybrat z naší nabídky:

👉 NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE 

👉 STOLNÍ KALENDÁŘE
DIÁŘE

TraDiář 2024 (chrpy)

Po úspěchu prvního ročníku připravují autorky diář plný tradic i pro rok 2024. Diář se znovu zaměří na svátky a tradice v koloběhu roku. Díky zpětné vazbě od čtenářů a uživatelů diáře se letos můžeme více zaměřit na fyzické provedení diáře, aby byl ještě krásnější, ale také praktičtější. Znovu budou v nabídce dvě varianty potahu – fotografická a ilustrovaná, diář bude graficky navazovat na vizuální podobu knih z edice Tradinář. Po loňské červeném, makovém ročníku, bude TraDiář na rok 2024 laděný do modré.

TraDiář spojuje kalendář jmenný, občanský a liturgický s cyklem přírody a zemědělským rokem a na ně navazujícími svátky a tradičními zvyky. Součástí TraDiáře je 12 originálních textů farářky Martiny Viktorie Kopecké, které nás začátkem každého měsíce vybízejí k zamyšlení nad koloběhem roku, jeho tradicemi a svátky. Letos do TraDiáře přispěla i Hanka Zemanová a její texty provedou čtenáře koloběhem přírody a nabídnou inspiraci pro naladění se na její rytmus.

Tento diář poradí, jak zařadit do života denní, týdenní, měsíční i roční rituály a jak nepromeškat významné dny a přípravu na ně. Budeme tak vědět, kdy a co je Tučný čtvrtek nebo Popeleční středa, jak se jmenují postní neděle, kdy se vynáší zima, kdy nás čeká svatomartinské posvícení nebo svatojánská noc a jak se slavily dříve, kdy začíná advent nebo kde se vzal Den matek. Život v cyklech a rituálech může pomoci v nejisté době. Budeme se tak mít na co těšit a chuť plánovat nejen práci a povinnosti, ale i radosti a zábavu.

TraDIÁŘ je určen pro všechny milovníky tradic, hodí se do každé rodiny – pro maminky, babičky i pro ty, kteří děti nemají. Pro všechny, kteří rádi používají tištěné diáře a chtějí se dozvědět něco víc a pomocí tradic se znovu napojit na přírodu a komunitu lidí kolem sebe.

zobrazit více
1
Vyprodáno

Knihomolský diář

Jmenuju se Adelína a ráda se toulám nekonečným vesmírem knižních příběhů. Hravou formou jim vdechuju nový život, tvar či formu. Užij si spolu se mnou prostřednictvím ohromujících cosplay fotografií, citátů, zamyšlení nebo kreativních nápadů atmosféru více než padesáti young adult knih. Stránky diáře jsou navrženy univerzálně a nabízí prostor nejen pro každodenní plánování, ale i knihomolské poznámky a myšlenky. Listuj, čti, zapisuj, diářuj!
zobrazit více
286
IHNED odesíláme
Akce

3v1: Rok jako korálek Demotivační diář 2024

Už je to tu zas?! Novej rok na dohled, nový předsevzetí, na který se budete muset v zájmu svýho psychickýho zdraví vykašlat. Nový dny, týdny, měsíce… Jak jim čelit, a nenechat si přitom kálet na hlavu? Demotivujte se s diářem od Veroniky Arichtevy, Nikol Leitgeb a Martiny Pártlové alias 3v1! Garantujeme, že fleky od čokolády, chlupatý nohy nebo věčná nestíhačka vás v roce 2024 nerozhodí.
zobrazit více
279
Vyprodáno

Lunární diář Krásné paní 2024

Žofie Kanyzová a kol., diář 192 stran, publikace 30 stran

*****

Elegantní v plátně vázaný diář vhodný do kapsy i kabelky.

zobrazit více
163
Vyprodáno
NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE

Opráski 2024 - nástěnný kalendář

jaz
Také si rok 2024 nedokážete představit bez krásného kalendáře komiksu Opráski sčeskí historje? Ani letos vás nezklameme!
zobrazit více
254
Vyprodáno
Akce

Proměny Fantazie 24

Kalendář Proměny Fantazie 2024 nafotila pro Nadaci Archa Chantal renomovaná fotografka Lenka Hatašová.

Focení kalendáře se zúčastnili Marek Lambora, Táňa Medvecká, Zdeněk Pohlreicht, Elizaveta Maximová, Dana Drábová, Lucie Výborná, Marie Rottrová, Pavel Zedníček, Tereza Kostková, Vašek Noid Bárta, Karel Kovy Kovář a Chantal Poullain.

zobrazit více
275
Vyprodáno

Rodinný plánovací kalendář 2024

Nástěnný plánovač aktivit až pro 5 členů domácnosti od časopisu Dráček. Všechny měsíce na tvrdém papíru, formát 445 × 285 mm. Navíc i prosinec 2023, můžete začít plánovat ihned! Svátky, prázdniny, významné dny, čísla týdnů, výzvy, znamení, fáze měsíce a navíc i zábavné úkoly pro děti. Nejoblíbenější kalendář dětského časopisu Dráček!
zobrazit více
127
Vyprodáno

Kalendář malého poseroutky 2024 - nástěnný kalendář

V jedinečném nástěnném kalendáři s klasickými kresbami Jeffa Kinneyho a barevnými citáty najdete všechny své oblíbené postavy. Bonus: Přes čtyřicet poseroutkovských samolepek, kterými si snadno připomenete narozeniny, návštěvy u lékaře i mimoškolní činnosti.
zobrazit více
212
Vyprodáno
STOLNÍ KALENDÁŘE
Akce

Týdenní rodinný plánovací kalendář 2024 s háčkem - stolní kalendář

Pro zvládnutí rodinného chaosu je tady týdenní rodinný kalendář, ve kterém si čas naplánuje až pětičlenná rodina. Kalendář můžete použít jako stolní nebo ho pomocí háčku zavěsit na zeď. Obsahuje české a slovenské kalendárium.
zobrazit více
85
Vyprodáno

Lunární kalendář Krásné paní 2024

Žofie Kanyzová a kol., kalendář 60 stran, publikace 30 + 124 stran

*****

V Lunárním kalendáři Krásné paní najdete rady, co je dobré pro sebe udělat v souladu s putováním Měsíce ve zvěrokruhu. Nechybí ani přehled dění na obloze roku 2024. V publikacích se seznámíte s posvátnými rostlinami indiánů a jejich totemovým zvěrokruhem a připomenete si, že voda je život.

zobrazit více
245
Vyprodáno
Akce

Urban ...S Pivrncem ve stavu beztíže každý den 2024 - stolní kalendář

Poprvé vyšel kalendář pro rok 1993, nyní vychází už 32. v řadě, přesto stále náleží k nejprodávanějším titulům na knižním trhu. Nezapomeňte si včas opatřit veselého průvodce rokem 2024, jehož hlavním hrdinou je kreslená postava Ruda Pivrnec autora Petra Urbana.
zobrazit více
10
Vyprodáno

Trnkův stolní kalendář 2024

Kalendář představí tradiční české zvyky, hry a zábavy našich předků v průběhu celého roku. Každý týden si připomeneme, jak dříve běžely všední dny, jaké práce byly obvyklé, co se jídávalo a jaké svátky slavili naši předkové. Je doplněn pranostikami vztahujícími se k počasí daného měsíce nebo jednotlivých svátků a ilustracemi Jiřího Trnky, jehož tvorba má v životě našich předků výrazné kořeny. V letošním roce uplyne 50 let od jeho úmrtí, takže bude kalendář nejen milým průvodcem po celý rok, ale i tichou vzpomínkou na oblíbeného ilustrátora a třeba pobídne i k zamyšlení nad současným uspěchaným způsobem života.

O Květušce a její zahrádce

Napsal František Hrubín Ilustroval Jiří Trnka

Pohádka o Květušce a její zahrádce je oslavou probouzející se jarní přírody. Malá dívenka ztělesňuje jaro, zimu pak symbolizuje stará ledová baba Zimice. Přes marné nástrahy a snahy vládkyně zimy a mrazu zmařit dívčino úsilí, rozkvete Květuščina zahrádka v plné kráse. Oblíbené verše Františka Hrubína a půvabné ilustrace Jiřího Trnky patří ke skvostům české tvorby pro děti.

zobrazit více
245
Vyprodáno
Akce

Stolní kalendář nedělní menu 2024

Po celotýdenním shonu by se rodina měla sejít u krásně prostřeného stolu, v klidu si pochutnat na něčem obzvláště lahodném a strávit tak spolu pár příjemných chvil. Občas přemýšlíme, co uvařit, aby to nebylo stejné pořád dokola. V kalendáři najdete jídelníčky na rodinné nedělní obědy. V nedělních menu se střídají polévky s předkrmem, protože obojí se připravuje jen při zvláště slavnostních příležitostech. Kalendář je sestaven tak, aby se žádné jídlo po celý rok neopakovalo. Nejlepší vyzkoušené rodinné recepty jsou vybrány s ohledem na roční období. Rozpočet je počítán pro čtyři osoby, jen některé moučníky obsahují více porcí. Nechť jsou všechny Vaše neděle krásné.

Tajné dětské recepty

Sešitek obsahuje většinou recepty na jednoduchá jídla. Předpokladem pro jejich přípravu jsou kvalitní suroviny a zeleninu pěstovanou přirozeným způsobem bez použití umělých hnojiv. Pokrmy jsou většinou z drůbežího masa nebo ryb. Umělá dochucovadla jsou zásadně nahrazena bylinkami a nedoporučují se konzervované přípravky. Porce jsou tentokrát menší a jsou počítány na dvě děti.

Tajné bleskové recepty

Bleskové recepty jsou věnovány hospodyňkám, které mají na vaření málo času a přesto chtějí připravit dobrý rychlý oběd nebo večeři. Většina by se měla vejít do půl hodiny a některé i do dvaceti minut. Důležitý je postup přípravy celého pokrmu, protože je nutné neztrácet čas a pracovat rychle a efektivně.

zobrazit více
209
Vyprodáno
NÁŠ TIP
Akce

A Cup of Style Diář 2024

S diářem pro rok 2024 od Lucie a Nicole z oblíbeného blogu A Cup of Style si naplánuješ všechny své aktivity hezky přehledně. Týdenní plánovač s prostorem na vlastní poznámky ti pomůže zorganizovat každodenní povinnosti i zážitky. Kromě toho v něm najdeš motivační plánovače, „to do" listy i místo na uchování vzpomínek. Diář doprovází ilustrace od Anny Vančurové a obálku jako vždy doplňuje praktická gumička.
zobrazit více
258
Vyprodáno
Vyberte si svůj DIÁŘ a KALENDÁŘ a naplánujte si svůj program včas!
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Zdeněk Hajný 2024 - stolní kalendář
Čeština

Zdeněk Hajný 2024 - stolní kalendář

0.0 0
125 63
Vyprodáno
Čeština

Miluj svůj život - nástěnný kalendář 2024

0.0 0
269 188
Vyprodáno
Čeština

Přátelé 2024 - stolní kalendář

5.0 1
100 50
Vyprodáno
Čeština

3v1: Rok jako korálek Demotivační diář 2024

5.0 2
399 279
Vyprodáno
Čeština

TraDiář 2024 (chrpy)

2.0 1
1
Vyprodáno
Like
Leave your comment

Latest articles

Mistr bojových umění Petr Zárybnický byl žákem japonských mistrů Sonody a Harady. Věnoval se Shorinji Kempu, Otokodate rodiny Sonoda a ninjutsu a stal se držitelem černých pásků. Jednu dobu pracoval jako instruktor ve zvláštních jednotkách, kde učil boj s „ne-zbraněmi“, a na krátký čas se s nimi zapletl v akcích. Působil i jako tělesný strážce. V České republice učí svoje COMBAT KEMPO víc než třicet let a je autorem několika knih s tematikou bojových umění.
S touto knihou otevřete vnitřní svět moderátora oblíbeného televizního pořadu Zázraky přírody Vladimíra Kořena. Pojďte si o ni zasoutěžit. 2 výherci získají knihu Řeka zázraků s podpisem autora.
Prémiový obsah
číst více
Tato akce platí v e-shopu i kamenných prodejnách v období 20. 6.–7. 7. 2024.