Poznejte svět z gauče! Právě teď -40 % na cestopisy!

Tim Avicii

Pevná s přebalem matná
EAN:9788090864306
Oficiální biografie
Manufacturer: Kosacik Publishing

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
599 Kč
491 Kč
599 Kč
491 Kč
Annotation

Důvěrná kniha o jednom z největších géniů moderní hudby, jehož písničky zná každý.

Jak ohňostroj na noční obloze explodoval DJ a producent Tim Bergling na hudební scéně. Hudební vizionář, který svým citem pro melodii definoval éru, kdy švédský a evropský house ovládl celý svět. Mimo jiné byl Tim Bergling také velmi uzavřený a citlivý mladý muž, který byl donucen dospět nelidskou rychlostí. V létě 2016, po sérii mimořádných událostí, které vedly k pobytu v nemocnici, přestal s koncertováním. Necelé dva roky poté si vzal život.

Tim – Oficiální biografie Avicii je dílem oceňovaného investigativního novináře Manse Mosessona, který měl unikátní přístup k Timovým soukromým poznámkám a také k rozhovorům s Timovou rodinou, přáteli a kolegy z hudebního světa. Kniha vykresluje upřímný portrét Tima a jeho hledání v životě bez studu za obtíže se kterými bojoval.

“Tato kniha se ponořuje velmi hluboko do toho jak se Tim mnoho let cítil a vytváří tak zcela nový způsob ocenění jeho práce. Mimo jiné i ocenění Tima. Muže za jménem Avicii. Lidé jsou si jistými rysy podobní, ne vším, ale v určitých věcech jsem se Timovi podobal I já. V této knize jsem měl pocit jako bych ho potkal osobně. Pochopil jsem, že hudba nebyla tím jediným, co jej ztvárňovalo. Bylo toho mnohem vic. Meditace a hluboké konverzace o vesmíru byly fascinující. Vaše perspektiva v této knize je taková, že jste vlastně Timův přítel, který rozumí tomu, jak se cítí a naslouchá jeho zájmům a myšlenkám. Tak jako Vargas a Lagola napsali na podium na Aviciiho koncertě: Všichni jsme Timovi přátelé.”

Products specifications
Podnázev Oficiální biografie
Druh sortimentu Kniha
Autor Mans Mosesson
Značka Kosacik Publishing
V prodeji od 06.10.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 16.7 x 24.2 x 4.1 cm
Hmotnost 0.82 kg
Vazba Pevná s přebalem matná
Počet stran 394
ISBN 978-80-908643-0-6
EAN 9788090864306
Interní kód 0394772
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Reviews (22)
Ceny dopravy
Vývoj ceny