Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

Temná hra s vrahem i s vlastní duší

Krimi, která vás chytne hned od první kapitoly a nepustí vás až do konce. Vyšetřování zločinu se prolíná s vlastním dobře utajeným tajemstvím, které ho nakonec může zničit.
Temnou hru si zahraje inspektor Henry Ford s chladnokrevným vrahem, ale přitom musí řešit i svou vlastní docela dramatickou situaci. Nebude to mít vůbec lehké, ale nemá na vybranou. Vyšetřování má svůj systém, ale jeho vlastní temné tajemství ho pronásleduje na každém kroku. Je tu první případ inspektora Forda a začátek napínavé série, kterou si určitě budete chtít přečíst.

Je to sotva měsíc od jeho povýšení na inspektora a už je tu první případ, na jakém by si mohl vylámat zuby i ostřílený kriminalista. V Salisbury byla v malém bytě nalezena zavražděná zdravotní sestra a její syn. Na místě činu se našlo jen málo stop, které by někam vedly, a o motivu děsivého činu existují jen dohady, ale inspektor Ford má neodbytný pocit, že tohle není jen tak nějaká vražda, ale jde o práci sériového vraha.

Z vlastní příšerné zkušenosti Henry dobře ví, jak za sebou vrazi umí zamést stopy. Před šesti lety přišel při nehodě, kterou zavinil, o manželku. Ví, že celou tragédii sám zavinil, ale za každou cenu se to snaží utajit. Pravda nesmí nikdy vyjít najevo, a hlavně se ji nikdy nesmí dozvědět jeho syn. Vychovává ho sám a pořád si v sobě nese pocit viny z toho, co se jeho ženě stalo, ale i pocit viny z toho, že on přežil. Ale některá tajemství prostě nejde utajit. Je to jako by někde ve skrytu čekala na svou chvíli, kdy vyplavat na povrch a zničit všechno, co člověk mezitím vybudoval. Henry se snaží svůj život rozdělit mezi výchovu syna a to, aby jeho město bylo bezpečným místem pro všechny. Má skvělý tým a právě teď začíná mravenčí práce, kdy se všichni snaží najít sebemenší důkaz či souvislost, aby pochopili, s jakým vrahem tady hrají temnou hru na život a na smrt. Brzy budou následovat další vraždy. Co zůstane stejné budou okolnosti jejich smrti a podivné číslo napsané krví na každém místě činu. Jak? Proč? Co to znamená?

Henry Ford je vyšetřovatel, který vám od začátku bude sympatický. Děj je poutavý, neschází spousta akce a je jisté, že Temná hra není ten typ knihy, kterou odložíte nedočtenou. Scény jsou dobře propracované a člověk prostě musí číst dál, aby našel odpovědi na své otázky. A otázek je pořád víc. Dejte se do čtení, stojí to za to.

-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

ZVUK

0.0 0
499
-18 %
409
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros jsme snížili ceny u pár desítek titulů. A je z čeho vybírat! Nasytíme ty, kteří prahnou po napětí, ženám nabídneme romantiku i humor a v neposlední řadě uděláme radost i mladým čtenářům.
Přežila. To je to nejdůležitější, to je to, k čemu se celou dobu upínala a pro co deset let přežívala v děsivém vězení. Ale opravdu se vězení navždy zbavila, nebo jen získala Zlatou klec?
Není nadto uvelebit se s knihou na místě, které nám poskytuje maximální pohodlí. Jedině tak si čtení můžete užít naplno a hltat stránku za stránkou plnými doušky. Máme pro vás tipy, jak si udělat komfort v posteli a začíst se do prvních řádků.