Letní horečka slev: ušetřete až 80 %

Tajný jazyk světla – nádherné karty vám ukážou cestu

Kniha a 45 karet otevírají cestu k lidské duši pomocí obrázků na kartách, ve kterých jsou kódy světla.
Tajný jazyk světla jsou výjimečné karty, které pracují s frekvencemi světla. Světlo je obsaženo ve všem kolem nás a je to způsob komunikace s vlastní duší. Někdy jsou věci skryty hluboko v našem nitru a sami kolikrát nerozumíme tomu, proč některé věci děláme a proč třeba opakujeme znovu a znovu stejné chyby. Chceme něco dělat, nevíme, kde začít. Chceme tvořit a nacházet nové způsoby tvorby, ale ono to vždycky nejde, jak bychom si představovali. I když to může znít divně, zkuste se na chvíli zastavit, zklidnit se, vzít si do ruky karty Tajný jazyk světla a nechte se vést světlem na tu správnou cestu. Uvnitř ve své duši víte přesně, co je třeba dělat a jak na to jít, jen k těm informacím za normálních okolností nemáte přístup. Ale s těmito kartami se otevře intuice i jiný způsob vnímání. Můžete použít knížku, která je ke kartám přiložena a můžete si najít svůj vlastní způsob, jak se sami k sobě přiblížit a zjistit všechno, co potřebujete. Všechny karty obsahují jedinečné kódy světla. Probírejte se jimi, prohlížejte si je a sledujte, které vás přitahují a které naopak odpuzují. Pro vše máte důvod, jde jen o to, přijít na to.

Tajný jazyk světla obsahuje 45 karet s opravdu krásnými obrázky a se zlatou ořízkou a v krabičce najdete i knížku, která vás s kartami naučí pracovat, pokud si nenajdete svůj vlastní systém. Nic není špatně, protože obrazy na kartách zapůsobí přesně tam, kde mají a kde vám to pomůže cokoliv pochopit a hlavně vyřešit. Většina karet má obrázky na výšku, některé překvapivě jsou namalovány na šířku, ty mě osobně hodně zaujaly, už proto, že toto rozvržení není pro vykládací či motivační karty typické. Nejsem moc zastánce dodržování přesných návodů k použití, ale ten v přiložené knížce je napsán tak, že člověka vede, ale nechává mu hodně prostoru pro nalezení vlastní cesty. Karty jsou velice hezky zpracované a dobře se s nimi pracuje.

-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Osho Zen Tarot

4.5 2
777 637
IHNED odesíláme

Andělé světla

5.0 1
od 159
Čeština

Karty skryté moudrosti

3.0 1
444 364
IHNED odesíláme
Čeština

Andělské tarotové karty

0.0 0
587 481
Vyprodáno
Čeština

Karty Kouzelné mapy

4.0 2
444 364
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Jsou tady červnové knižní novinky. Nejvyšší čas doplnit zásoby čtení na léto.
Na Uhlířské louce má stát supermoderní obchodní centrum. Politici i zaměstnanci stavebního odboru si od něj slibují příliv peněz. Jenomže celé nákupní centrum je jedna velká lež. Má řadu odpůrců, a to i v řadách politiků a úředníků. Někomu obchodní centrum vadí tak moc, že kvůli němu neváhá vraždit. A tak se setkání několika zaměstnanců města promění v krvavý masakr.
Žena ve mně je odvážný a neuvěřitelně dojemný příběh o svobodě, slávě, mateřství, přežití, víře a naději. Vyhrajte knihu z limitované edice, která má oproti klasickému vydání například barevnou ořízku, růžovou lacetku, UV parciální lak, která zvýrazní Britney Spears, metalickou barvu na obálce a zejména velkou fotografii Britney. Kniha čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více