Připravujeme

Svinka řádí

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788090797475
07.06.2023
Manufacturer: Kořeny

Dotisk s plánovaným naskladněním do 7 dnů. Expedujeme do dvou pracovních dnů po vydání.

Availability: DOTISK do 7 dnů odesíláme
399 Kč
Annotation

Pohádková kniha Svinka řádí je vytištěna typem písma vhodným pro dyslektiky a dysgrafiky a koncepce celého textu je přizpůsobena žákům s těmito vzdělávacími potřebami.
Příběhy se odehrávají v malebném městečku u řeky Berounky, v nejbližším okolí dobřichovického zámku, ve světě drobných zvířátek a zejména suchozemských korýšů svinek, kterým nejen děti tak rády říkají ,,sviňky". Příběhy seznamují děti, kromě zajímavostí z přírody, například i s tím, jak postupovat, když se jejich kamarád začne topit, jak je důležité umět spolupracovat v týmu, jak významnou úlohu má pro naše zdraví slunce, zdravý pohyb na čerstvém vzduchu, zájem o naše okolí, správné stravování a v neposlední řadě pozitivní myšlení. Tato kniha seznámí nejen naše malé čtenáře a posluchače i s důležitým faktem, že jsme každý jiný, že každý z nás má jiné přednosti, schopnosti a svou důležitou roli a proto bychom se měli mezi sebou respektovat.

Je určena zejména dětem prvního stupně základní školy, ale potěší i starší čtenáře při společném čtení. Text je doplněn množstvím nádherných ilustrací rostlin, zvířat a dobřichovického zámku. Kouzelně, až básnicky popsaná zákoutí netradičně pojaté zahrady malířky a sochařky Zuzany Čížkové rozvíjejí potřebnou dětskou představivost a jejich schopnost barvitě psát a mluvit.

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Zuzana Čížková, Jana Laňková
Značka Kořeny
Vychází 07.06.2023
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 78
ISBN 978-80-907974-7-5
EAN 9788090797475
Interní kód 0396610
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy