Stínohra – thriller, ze kterého mrazí i v létě

„I když se hrozbám z temnot bráníš, útěkem se nezachráníš…“ Thriller, který působí skoro jako horor, ale moc dobře se čte.
Kluka jako Charlie určitě taky znáte. Někde ve vašich vzpomínkách bude. Zvláštní pohled, divné spády, temné myšlenky, takový – jak to jen říct – zlý úsměv, vždycky na okraji společnosti. Něco ve vás vědělo, že je schopen čehokoliv. Váš instinkt vám říkal, abyste se od něj drželi co nejdál, protože rád ubližuje ostatním… už ho v duchu vidíte? Tak přesně takový byl Charlie. Začíná nový thriller Alexe Northa Stínohra.

Stalo se to před dvaceti pěti lety. Charlie spáchal vraždu natolik šokující, že zaskočila i otrlé kriminalisty. Kdo ví, co ho k tomu vedlo a v jakých temných zákoutích své černé duše našel inspiraci pro tak odporný čin. Jeho oběť byl spolužák. Všude kolem místa činu byly otisky dlaní od krve. Nikdo se ho nemohl zeptat na důvody a ani ho zavřít do vězení. Charlie totiž zmizel a už ho nikdy nikdo neviděl.

Paula to tenkrát hodně sebralo, ale dokázal přežít a dát si život dohromady. Jenomže teď se musí vrátit do městečka svého dětství. Jeho matka je vážně nemocná fyzicky i duševně a není jiné východisko, než jet za ní. Ale tam čeká ten hrozivý příběh, který ho kdysi málem zničil. Stejné prostředí, vzpomínky, které ho dodnes děsí, strach z celého toho místa. Hranice mezi dobrem a zlem, světlem a stínem, je někdy tak tenká, že stačí jeden krok a už je pozdě chtít něco vrátit. A bude ještě mnohem hůř, protože se najde další oběť, velmi podobná té před lety. Stejné krvavé otisky dlaní, stejná brutalita. Vynořil se z dávných stínů Charlie, nebo v městečku začal řádit jeho šílený napodobitel?

Četla jsem Našeptávače Alexe Northa, takže jsem si chtěla přečíst i Stínohru. Je to víc horor než krimi, ale příběh vás vtáhne do děje, a pak čtete pořád dál, protože vám to nedá. Postupně se odhalují fakta a pravda je schovaná za spoustou lží. Stínohra se mi moc líbila a můžu ji jen doporučit.


-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Stínohra
Čeština

Stínohra

0.0 0
od 299

Stínohra

0.0 0
od 299
Čeština

Našeptávač

4.3 3
349 297
Vyprodáno
Like

Latest articles

V únoru vydalo nakladatelství Motto detektivní příběh Dceřina kletba od nadějné české autorky Terezy Bartošové, autorky hitu Vodník. Minulost se střetává s přítomností a na povrch vyplývají zajímavé skutečnosti…
Kdo si počká, ten se dočká, jak praví staré přísloví, které platí i v případě delšího čekání na nové knihy oblíbeného autora. A příznivci Břicháče Toma alias Tomáše Kosačíka se dočkali. Po více než dvou letech si konečně můžete pořídit jeho nové knihy. A vychází rovnou dvě. Je libo kuchařku nebo motivační knihu? Obě vycházejí 20. 6. 2024.
Vyhrajte knihu důležitou pro zdraví. Autor v ní vychází z nejnovějších studií a vlastních poznatků, které mu přinesla jeho desetiletí trvající lékařská praxe. Dozvíte se, jak vznikají střevní problémy a jak jim můžete předcházet a léčit je. Knihu získají 3 výherci.
Prémiový obsah
číst více