KNIHOMOLSKÉ TRIČKO ZDARMA už jen dnes!

Soutěž o 3 výtisky knihy Zlatá kniha komunikace

Znalost komunikace posiluje, podtrhuje, znásobuje všechno ostatní, co znáte. Pojďte si tentokrát zasoutěžit o knihu Davida Grubera Zlatá kniha komunikace. Čeká na 3 výherce.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Napište alespoň 3 názvy dalších knih Davida Grubera. Konec, manipulace, Jak nebýt úplným blbcem, Jak rozvíjet inteligenci svého dítěte, Time management, Inteligentní čtení v internetovém věku aj.

2. Kolik má Zlatá kniha komunikace stran? 280

Výherci

1. Martina Oravcová
2. Marcela Pawliková
3. Matěj Chalupa

Blahopřeme!!!

* * * * * 

Kdybyste stáli v odborném knihkupectví před širokými a vysokými policemi s manažerskou literaturou, kdyby vám nějaký kouzelný dědeček dal deset let času, kdybyste si všechny ty knihy koupili a prostudovali, kdybyste pak to nastudované oprostili od balastu a setřídili - máte zhruba jádro Zlaté knihy komunikace.Aby však nedošlo k omylu: Zlatá kniha komunikace, i když stojí na ramenou mnoha předchůdců (které poctivě uvádí v seznamu literatury) , se rozhodně nedá nazvat kompilátem. Už její styl je netypicky jedinečný - strhující, čtivý, připomínající poutavou beletrii.

Soutěž o knihu Zlatá kniha komunikace probíhá od 25. dubna do 1. května 2019 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ.

Klikněte na odkaz

CHCI SOUTĚŽIT

Pravidla soutěže najdete ZDE.
Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Zlatá kniha komunikace
Čeština

Zlatá kniha komunikace

0.0 0
509 417
POSLEDNÍ KUSY
Like

Latest articles

Deskové hry jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s přáteli a rodinou, a také skvělým způsobem, jak se pobavit. Na trhu je k dispozici široká škála deskových her, tudíž si každý najde něco pro sebe. Jaké hry vyšly v dubnu? A o co soutěžíme? Pojďte na to kouknout s námi.
Bývalá moderátorka Českého rozhlasu Hradec Králové a dnes už spisovatelka Blanka Malá splnila slib, který dala čtenářkám po vydání své první knihy. Vychází pokračování Lásky ve špičce italské boty. Již v květnu se můžete těšit na knihu, která má výmluvný název Srdce nemá vrásky.
Patřím mezi velké milovníky psů, zejména větších plemen. Neumím si představit život bez těchto čtyřnohých parťáků, kteří mají neuvěřitelnou moc empatie v situacích, kdy ani člověk sám často nepozná, že je něco špatně. Bydlíme v domečku se zahrádkou a je potřeba, aby nás někdo hlídal.