Začít hrát
 
 

Předprodej novinky Maršálka a Bebarové: Čas na pečení 2

Akce

Skrz kámen a moře (8)

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788073982171
Manufacturer: FANTOM Print

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
259 Kč
212 Kč
259 Kč
212 Kč
Annotation

Skrz kámen a moře napsali autoři Dhampýra Barb a J. C. Hendee. Pozornost čtenáře je stejně jako v předchozím díle přesměrována z Magiery a Leesila na jejich průvodkyni z Bratrstva, učenku Wynn.

Wynn si vymohla, aby jí svěřili texty pocházející z dávných dob Velké války, které snad byly zapsány samotnými Vznešenými mrtvými. Spolu se svými deníky z cest je předala Bratrstvu, ale nebyla připravena na to, jak s nimi bude Bratrstvo zacházet. Vyslovili pochybnosti jak o pravosti svitků, tak i o samotné Wynn. Svitky způsobily ve městě několik úmrtí, než zmizely a Wynn je přesvědčená, že za všemi událostmi stojí upíři. Je odhodlaná projít i skrz kámen a moře, aby je získala zpět.

K získání svitků vede nejistá cesta, na kterou se musí vydat a první zastávka bude v horské pevnosti trpaslíků. Fakt, že musí absolvovat náročnou cestu a ještě si hlídat záda ve společnosti dvou divných spojenců, Wynn neodradí. V srdci se jí rozhořel starý zápal pro vědu i magii. V pevnosti však místo odpovědí nalezne další zavřené dveře a další otázky a tajemství. Jako by každá vyřešená záhada obsahovala ještě větší záhadu, takže za každými dveřmi, které Wynn otevře ji čekají nové zavřené. Co když všechny otázky směřují k nepříteli o kterém si myslí, že ho zničila?

Objednejte si knihu Skrz kámen a moře za výhodnou cenu!

Products specifications
Název v originále Through Stone and Sea
Druh sortimentu Kniha
Autor J. C. Hendee, Barb Hendee
Značka FANTOM Print
V prodeji od 20.03.2013
Rok vydání 2013
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 11.1 x 16.9 x 2.5 cm
Hmotnost 0.24 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 448
Edice Vznešení mrtví
ISBN 978-80-7398-217-1
EAN 9788073982171
Interní kód 0138802
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy