Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

Šik po milánsku

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788074624384
Manufacturer: JOTA

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
378 Kč
310 Kč
378 Kč
310 Kč
Annotation

Šik po milánsku to je netradiční průvodce městem, které udává tón módě i umění. Napsala ho rodila Miláňanka Fabiana Giacomotti a vezme své čtenáře na okružní jízdu Milánem, jakou ještě nezažili.

Chcete navštívit právě ty obchody, kde se oblékají i známí módní návrháři a stylisté a přitom neutratit spoustu peněz? Šik po milánsku vám poradí, kam jít na nákupy. To je jedno z témat, kterému se autorka podrobně věnuje. Ukáže vám obchody, kde si nakoupíte haříky za pár euro stejně jako ty, kam chodí nakupovat snad jen hollywoodské hvězdy.

Šik po milánsku využijete i v případě, kdy budete chtít radu, kam se jít najíst nebo dát si pravou italskou kávu - a být či nebýt viděni. Dozvíte se, které památky je třeba vidět, ale dozvíte se například o opravně starých kožených tašek nebo najdete rodinnou kovárnu. Dostane se též na tipy, kde si dát opravit kolo (v Miláně je to dopravní prostředek „par excellence“), nebo jak strávit bláznivou muzejní noc s potomky ve spacáku. Nechybí ani rada, jak uprchnout z města: k jezeru či k moři, na celý víkend, nebo na pouhé dopoledne… Věděli jste, že v budově, kde se dnes setkávají přední módní návrháři, žila jeptiška z Monzy, jedna z postav Manzoniho Snoubenců? A že nejsvůdnější žena devatenáctého století bydlela přímo naproti sídlu Giorgia Armaniho?

Jedete do Milána? Šik po milánsku je kniha, kterou tam určitě budete potřebovat.

Products specifications
Název v originále La milanese chic. Guida alla citta dello stile
Druh sortimentu Kniha
Autor Fabiana Giacomotti
Překladatel Lenka Papoušková
Značka JOTA
V prodeji od 11.03.2014
Rok vydání 2013
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.8 x 24.8 x 1.6 cm
Hmotnost 0.59 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 208
ISBN 978-80-7462-438-4
EAN 9788074624384
Interní kód 0145685
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy