Začít hrát
 
 

VÁNOČNÍ KNIHOHRANÍ: hádejte knihy, využijte speciální slevy a vyhrajte luxusní ceny

Šéf

Série: New Adult
Pevná bez přebalu lesklá
EAN:9788024935959
Manufacturer: IKAR

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
299 Kč
269 Kč
299 Kč
269 Kč
Annotation
Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem.

Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností.

Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli?
Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Vi Keelandová
Překladatel Anna Křivánková
Značka IKAR
V prodeji od 21.06.2018
Rok vydání 2018
Pořadí vydání 2. vydání
Rozměry 13.4 x 20.9 x 2.8 cm
Hmotnost 0.34 kg
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 336
Edice New Adult
Poslední dotisk 10/2020
ISBN 978-80-249-3595-9
EAN 9788024935959
Interní kód 0265233
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Reviews (1)
Ceny dopravy
--> -->