Začít hrát
 
Akce

S námi tančí někdo třetí

Pevná bez přebalu lesklá
EAN:9788072443086
Bahamy
Manufacturer: ŠULC - ŠVARC

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
263 Kč
149 Kč
263 Kč
149 Kč
Annotation
Autorka Helena Loginová vypráví v kniize S námi tančí někdo třetí s humorem a ironií, jak to chodí v obyčejném životě, že láska může být žebříkem k výšinám, ale vždycky to nakonec dopadne tak napůl, a to je dobře. I konec bude zpola šťastný a život půjde dál.

Obě dívky jsou trochu ztřeštěné, nerozumí si, co vlastně chtějí, a přivedou na svět děti ještě dřív, než jsou zralé na manželství.
Kadeřnice Petra je obletovaná mladými kluky i staršími pány. Vzala si medika z bohaté notářské rodiny, které patří honosný měšťanský dům na náměstí. Měla by počkat, až manžel v Praze dostuduje, a zatím se starat o jeho otce. Nemůže ale žárlivostí sama vydržet a provdá se za mladého podnikatele. Ten jí položil k nohám vilu, peníze, žijí si dobře a mají dvě děti, ovšem ani on netuší, že je jen jednookým králem mezi slepými. Petra někoho má, vyřkne podezření její tchyně, a je to až komické, jak se všichni snaží nachytat jejího milence. S Petrou opravdu tančí někdo třetí a je to tanec zkázy. Na troskách další bohaté rodiny se tiše povalují prázdné lahve alkoholu. Naopak lépe dopadne Aneta. Osud se jí vysmívá, že se nedostane do lepší společnosti, že o dovolené na Bahamách jen práší, sotva stačí na kluka, kterého sama vychovává, a ten její poslední objev Pepa je taky dáreček. I když se jí všechno vycházelo nějak nakřivo a pokrouceně, věděla, že jediná jistota na světě je láska, a něžně Pepu políbila. Jinak prostě lidstvo vyhyne, pomyslela si...

Products specifications
Podnázev Bahamy
Název v originále S námi tančí někdo třetí
Druh sortimentu Kniha
Autor Helena Longinová
Značka ŠULC - ŠVARC
V prodeji od 16.10.2011
Rok vydání 2011
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.0 x 21.0 x 2.0 cm
Hmotnost 0.33 kg
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 256
ISBN 978-80-7244-308-6
EAN 9788072443086
Interní kód 0115401
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny