Recenze: Pompon se nudí

Zažeňte nudu s okouzlujícím rošťákem, ve kterém se zhlédne leckteré lidské mládě.

Pompon je medvídek, který se v lese v bezpečí své rodiny nudí, a tak se vydá do neznáma. Víc prozrazovat nebudu, protože příběh není v téhle knížce nijak složitý. Je pouze základem pro výtvarnou složku, ta hraje v knížce největší roli. I z toho důvodu má kniha docela netypický formát vycházející vstříc právě potřebě se hlavně dívat, než číst.
 

A výtvarně se Pompon se nudí opravdu povedl. Koneckonců autor Benjamin Chaud je především výtvarník a ilustrátor. Tato medvědí série u nás vychází vůbec poprvé díky nakladatelství Host. Zcela určitě bude pod stromečkem jedním z krásných dárků. A není pochyb, že rodinným, protože do ilustrací se rozhodně zakoukají i rodiče. Jsou mnohovrstevnaté, a tak se po přečtení textu nabízí možnost dál i kreativně s publikací pracovat - například spočítat na stromech v lese všechny veverky, hledat v lesním labyrintu hlemýždě a skryté zajíce, nebo vyjmenovat lesní obyvatele. A tuhle činnost dělají děti velmi rády.


Autor: Milan Šťastný

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Pompon se nudí (4. díl)

0.0 0
349 286
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Není snadné vybrat z nepřeberného množství knih, které každý měsíc vycházejí, ty nejlepší. A ne každému se líbí to samé. My jsme se opět snažili vytipovat novinky, které by mohly zaujmout co nejvíce čtenářů.
Vyhrajte thriller, který je osvěžujícím způsobem jiný. Děj se odehrává během několika hodin a má několik paralelních dějových linií. Zajímavé exkurzy do tématu mimické rezonance jsou důmyslně zakomponovány do děje a nijak neubírají příběhu na napětí.
Prémiový obsah
číst více
Druhá kniha nebývale uchopeného cestopisu slovenské sinologičky Dominiky Sakmárové mě opět položila na lopatky, v tom nejlepším slova smyslu.