Recenze: Nejjednodušší recepty

Asi před měsícem jsem psala recenzi na knihu Nejjednodušší plán 29 dní. Jídelníček mě měl naučit správně jíst a bonusem bylo hubnutí. Dle mého jsem byla úspěšná a motivovalo mě to, abych pokračovala stejným směrem. Jídla jsem začala vařit nejen dle plánu, ale kombinovat i z této kuchařky.

Musím říct, že mně tyto recepty chutnají a baví (kromě špenátu, ten jsem si opravdu neoblíbila). Stále si na svačiny dávám různé zeleninové polívky. Na snídani si spíše dám ovoce a o víkendu trhanec, kaši nebo lívance. No, denně ta dvě teplá jídla uvařím. Je fakt, že mi vaření zabere více času, ale stojí to za to.
 

Teď ke knize. Recepty jsou rozděleny na masové, rybí, zeleninové, koláče a chuťovky.

Jeden recept = jedna dvoustrana s lákavou fotografií.

Receptů jsem vyzkoušela dost a jsou opravdu dobré. Řeknu vám jeden top a jeden ble. Ale berte v úvahu, že každý máme jiné chutě. Takže určitě vyzkoušejte a ohodnoťte si to sami. Tak nejdřív ten, který mi nechutnal. Byl to žampionový guláš. Žampiony mám ráda, ale zde mi nesedla konzistence. Těch ingrediencí bylo na mě moc a nechutnalo.

Ale co mě kniha Nejjednodušší recepty naučila používat, tak jsou tvarůžky. Nikdy jsem je moc nejedla a tady se sem tam  v receptu vyskytují a jsou výborné. K tomu jsou zdravé. Tvarůžky jsou zrajícím sýrem vyrobeným z odstředěného mléka a vyznačují se nízkým obsahem tuku. Recept se jmenuje zeleninové karbenátky s tvarůžky. Jsou výborné, jen jsem tam přidala vajíčko. Prostě mi tam chybělo a myslím, že jsem udělala dobře. 
 
8 kilo dole za 2 měsíce

Abych i vás motivovala, tak vám musím říct, že dále hubnu. Jsou to skoro dva měsíce a zhubla jsem osm kilo. Je to super a chci jet na této stravě dlouhodobě. Musím upozornit, že nestíhám pohyb. Dvakrát týdně jóga, což asi na hubnutí moc není. Takže výsledky jsou pro mě dobré. A další poznámka na okraj. V neděli to všechno poruším, protože jedu k mamince a ta vaří výbornou klasiku a peče buchty. Takže neodolám, ale jím dopolosyta a opravdu si to vychutnávám. Věřím, že jednou za čas ani vybočení z jídelníčku nevadí.


Já za sebe knihu doporučuji, určitě to vyzkoušejte!


Hodnocení:
100%

Autor: Jana Dořičáková

 

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Nejjednodušší recepty

4.5 15
369 314
IHNED odesíláme
Čeština

Nejjednodušší plán 29 dní

4.5 37
299 254
POSLEDNÍ KUSY
Like

Latest articles

J. R. Erickson nám předkládá mysteriózní román lízlý hororovými prvky. Přízraky z Michiganu opět ožívají…
Vyhrajte nový román od odbornice na koreanistiku Niny Špitálníkové. Severka čeká na 3 výherce.
Prémiový obsah
číst více
Trojice nejkrásnějších vánočních trhů Evropy během jediného víkendu, a ještě k tomu ZDARMA? To není sen. Stačí u nás nakoupit a můžete to zažít na vlastní kůži!