Letní horečka slev: ušetřete až 80 %

Recenze: Háčkovaná zvířátka

Už jste objevili knihy z edice TOPP? Tvoření podle nich je radost. Velké oblibě se v poslední době těší háčkování, tak jsme si to doma také vyzkoušeli.
Knížek o háčkování je nepřeberná řada. Pokud ale máte chuť háčkovat zvířátka, pak určitě sáhněte po knize Háčkovaná zvířátka z edice TOPP (Tvoříme originálně pro potěšení).

Každý z nás má své oblíbené zvíře. A kdo by nechtěl udělat sobě nebo někomu jinému radost háčkovaným zvířátkem? Stačí se do toho pustit podle knížky, která je určena začátečníkům v háčkování, ale také těm, kteří už háčkovat umí a potřebují pouze inspiraci, nebo chtějí něco vylepšit. A pozor! Pro někoho se občas stane háčkování i závislostí :-).

V knize Háčkovaná zvířátka najdete celkem 25 návodů, které jsou rozděleny do kategorií podle náročnosti. U všech najdete barevné fotografie, nechybí ani cenné postřehy a dobré rady.

Všechna použitá očka jsou náležitě graficky vyobrazena a vysvětlena, takže se například dozvíte, jak háčkovat spirálové řady, jak na zdvojování ok, ujímání ok, spojování řetízkových ok do kruhu, nebo jak změnit barvu.


A na jaká zvířátka najdete v knize návody?

Jsou to: myška, prasátko, ovečka, pejsek, koník, kočka, kravička, kuře, žirafa a spousta dalších. Některá z nich jsou vyobrazena přímo na obálce knihy.

Když už budete mít uháčkovaná všechna zvířátka podle knihy, nezoufejte. Je možné v háčkování pokračovat, protože pak už budete úplní „profíci“ a uháčkujete jakékoliv jiné zvířátko. A ještě si můžete libvolně volit barvy. 

Knížku Háčkovaná zvířátka určitě doporučím všem, kteří ještě nikdy nic neuháčkovali, určitě se to podle ní naučí. Ale jak už jsem zmínila dříve, tak i zkušení v ní mohou najít inspiraci.

Tak ať se vám podaří uháčkovat hodně krásných zvířátek!

📚 DALŠÍ KNIHY Z EDICE TOPP


Autor: Kateřina
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

TOPP Háčkovaná zvířátka

5.0 3
159 130
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Jsou tady červnové knižní novinky. Nejvyšší čas doplnit zásoby čtení na léto.
Na Uhlířské louce má stát supermoderní obchodní centrum. Politici i zaměstnanci stavebního odboru si od něj slibují příliv peněz. Jenomže celé nákupní centrum je jedna velká lež. Má řadu odpůrců, a to i v řadách politiků a úředníků. Někomu obchodní centrum vadí tak moc, že kvůli němu neváhá vraždit. A tak se setkání několika zaměstnanců města promění v krvavý masakr.
Žena ve mně je odvážný a neuvěřitelně dojemný příběh o svobodě, slávě, mateřství, přežití, víře a naději. Vyhrajte knihu z limitované edice, která má oproti klasickému vydání například barevnou ořízku, růžovou lacetku, UV parciální lak, která zvýrazní Britney Spears, metalickou barvu na obálce a zejména velkou fotografii Britney. Kniha čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více