Příručka pro bohy

EAN:9783982289991
Je jedno, co mají v plánu ilumináti — důležitý je tvůj plán
Manufacturer: ANCH BOOKS

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
455 Kč
373 Kč
455 Kč
373 Kč
Annotation

Svět je v šoku, lidé mají strach. Někdo před koronavirem, jiní proto, že by je ostatní mohli udat „vrchnosti“, že nenosí roušky a respirátory či že zastávají „politicky nekorektní“ názory vůči tématům, jakými jsou terorismus a války, uprchlíci (= migrační krize), klima , prezidentské volby v USA či jinde, (povinné) očkování, vyhrocená ekonomická situace atd., atp. Skutečností je, že lidé mají na tato témata nejrůznější pohledy a projevují rozmanitá mínění, což je rozděluje i uvnitř rodin.

V knize hovoří Jan van Helsing s jasnovidným Johannesem, jenž má aktivní spojení s jemnohmotným světem. O korona-plánu věděl autor již v roce 2019. Ve společném rozhovoru se oba zamýšlejí nad tím, proč mocní tohoto světa – ilumináti –, kteří stojí na pozadí všech těchto scénářů, mají takový strach, nebývalé obavy. Čeho nebo koho se tolik bojí, že se jim intriky a manipulace nedaří v takovém rozsahu, jako tomu bylo dříve, a navíc stále dochází k dalším a novým odhalením? Proč cenzurují po celé planetě zprávy, dokumenty, videa, knížky či omezují lidi, kteří je hledají — před kým nebo čím mají strach? Disponují nejenom obrovskými poznatky – například z tzv. Roswellského incidentu –, nýbrž znají i jisté tajemství, jež by je, pokud se o něm dozvědí lidské bytosti, mohlo velmi rychle připravit o nadvládu nad nimi. Tímto tajemstvím je něco, co nosí v sobě každý člověk, kvůli čemuž zavedli mocní tohoto světa obrovský průmysl zábavy a propagandy; aby nás nepřetržitě odváděli od onoho skrytého pokladu, abychom třeba nezačali toto doposud nepoznané v sobě hledat a nacházet.
Jan van Helsing píše a vybízí v této knize jasně: „Je naší misí, abychom tuto sílu v sobě objevili. Jde o to, abychom při narození znovu přijali naše právo: Jsme tvůrci, a měli bychom konečně začít činorodě tvořit svou realitu — což je právě to, z čehož ilumináti mají strach!“ Příručka pro bohy poskytuje informace, souvislosti i možnosti, jak může každý člověk tuto sílu, onen potenciál, v sobě probudit; – ba co je důležitější – též praktikovat a konstruktivně využít v každodenním životě.

Products specifications
Podnázev Je jedno, co mají v plánu ilumináti — důležitý je tvůj plán
Druh sortimentu Kniha
Autor Jan van Helsing
Překladatel Jana Krejčíková
Značka ANCH BOOKS
V prodeji od 12.10.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.9 x 20.9 x 3.5 cm
Hmotnost 0.46 kg
Počet stran 376
EAN 9783982289991
Interní kód 0394661
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Reviews (1)
Ceny dopravy
Vývoj ceny