Akce

Přehodnocení nevěry

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788075653444
Kniha pro každého, kdo někdy miloval
Manufacturer: JOTA

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
348 Kč
39 Kč
348 Kč
39 Kč
Annotation

Nevěra může pár připravit o vztah, štěstí i identitu. Přesto tuhle běžnou lidskou zkušenost často špatně chápeme. Co si máme myslet o tomto starobylém tabu – věci všeobecně zakazované, a přitom všeobecně praktikované? Proč lidé podvádějí – a to i ve šťastných manželstvích? Proč nevěra tolik bolí? A když řekneme nevěra, co přesně tím myslíme? Nepřipravují naše romantická očekávání spojená s manželstvím půdu pro zradu? Existuje něco takového jako manželství odolné proti nevěře? Je možné milovat víc než jednu osobu najednou? Může nevěra prospět našemu manželství? Věhlasná párová terapeutka Esther Perelová v této strhující knize, která se čte jedním dechem, splétá příběhy lidí ze skutečného života s pronikavou psychologickou a kulturní analýzou.

Milostné aféry nás podle autorky mohou hodně naučit o moderních vztazích – o našich očekáváních, o tom, co si myslíme, že chceme, a na co máme nárok. Nabízejí jedinečný vhled do našich osobních a kulturních postojů k lásce, touze a závazku. Studiem zakázané lásky z mnoha úhlů pohledu Perelová současně čtenáře inspiruje k upřímnému, osvícenému a zábavnému zkoumání moderního manželství v mnoha jeho pestrých podobách. Jak autorka říká: „Láska je složitá a nevěra ještě složitější. Je to však také okno jako žádné jiné, okno do zákoutí lidského srdce.“

Products specifications
Podnázev Kniha pro každého, kdo někdy miloval
Název v originále The State of Affairs
Druh sortimentu Kniha
Autor Esther Perelová
Překladatel Jan Kozák
Značka JOTA
V prodeji od 01.11.2018
Rok vydání 2018
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.0 x 21.0 x 1.8 cm
Hmotnost 0.44 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 344
ISBN 978-80-7565-344-4
EAN 9788075653444
Interní kód 0280108
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy