KNIHOMOLSKÉ TRIČKO ZDARMA už jen dnes!

Pravidla soutěže - Valentýnská rozdávačka – vzrušující výhry zaručeny

Nakupte na KNIHCENTRUM.CZ nebo na kterékoliv naší prodejně cokoliv od 1. 2. do 14. 2. 2024 a vyhrajte.
1. KNIHCENTRUM.CZ s. r. o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 27854507, vyhlašuje soutěž pod názvem „Valentýnská rozdávačka“, a to za podmínek níže uvedených.

2. Pořadatelem a organizátorem soutěže je KNIHCENTRUM.CZ s. r. o.

3. Soutěž probíhá v období od 1. února do 14. února 2024 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.cz.

4. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník internetového knihkupectví www.KNIHCENTRUM.cz, který nakoupí od 1. 2. do 14. 2. 2024 do 23,59 na e-shopu KNIHCENTRUM.cz nebo v kterékoliv naší kamenné prodejně, napíše číslo zaplacené objednávky z KNIHCENTRUM.CZ nebo paragonu kamenné prodejny v období od 1.2. do 14. 2. 2024, bude členem věrnostního programu a vyplní soutěžní formulář a e-mail. Z jedné e-mailové adresy bude do soutěže přijata pouze jedna odpověď. Soutěžní formulář je k dispozici na této URL adrese: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2vrBYoxCDALz-aHKQExr4L1hl7DcyJnZ0EbFUAACi3T4aoQ/viewform 

6. Dárky vyhrají ti, kteří nám vyplní soutěžní formulář a které vylosujeme. 

7. Výherci budou zveřejněni na internetových stránkách e-shopu KNIHCENTRUM.cz nejpozději 16. 2. 2024. Výherci budou zároveň kontaktováni e-mailem.

8. Cena bude výhercům zaslána do dvou týdnů po ukončení soutěže.

9. Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci KNIHCENTRUM.CZ s. r. o. a společnosti ve skupině PEMIC a. s., jakož i osoby blízké těmto zaměstnancům dle definice stanovené zákonem č. 40/1964 Sb. v platném znění. Soutěž se řídí platnými zákony České republiky.

10. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během registrace a řízení soutěže.

11. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

12. Soutěžící vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání ceny nevzniká právní nárok. Organizátor má právo jednostranně vyřadit soutěžícího v případě podezření z porušení pravidel soutěže nebo použití neregulérních postupů.

13. Pokud výherce po doručení výhry s touto výhrou nebude souhlasit, může ji zaslat pořadateli zpět na své vlastní náklady.
 
 
 
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like

Latest articles

Deskové hry jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s přáteli a rodinou, a také skvělým způsobem, jak se pobavit. Na trhu je k dispozici široká škála deskových her, tudíž si každý najde něco pro sebe. Jaké hry vyšly v dubnu? A o co soutěžíme? Pojďte na to kouknout s námi.
Bývalá moderátorka Českého rozhlasu Hradec Králové a dnes už spisovatelka Blanka Malá splnila slib, který dala čtenářkám po vydání své první knihy. Vychází pokračování Lásky ve špičce italské boty. Již v květnu se můžete těšit na knihu, která má výmluvný název Srdce nemá vrásky.
Patřím mezi velké milovníky psů, zejména větších plemen. Neumím si představit život bez těchto čtyřnohých parťáků, kteří mají neuvěřitelnou moc empatie v situacích, kdy ani člověk sám často nepozná, že je něco špatně. Bydlíme v domečku se zahrádkou a je potřeba, aby nás někdo hlídal.