Tohle musí vyfičet. Poslední kusy od 38 Kč!

Pozvěte přírodu i k sobě domů – nyní se slevou 40 %

Víte, že správně usušené rostliny mohou vydržet i několik tisíc let? Vtáhněte kousek přírody i k sobě domů. A nadchněte pro ni i své děti nebo vnoučata. Ukážeme vám, že herbář, který nyní zakoupíte za pouhých 149 Kč, žádné fotografie jednoduše nenahradí.

Jaro je v plném proudu, a to je nejvyšší čas vyrazit ven a všímat si přírody okolo sebe. Stačí jedna malá procházka a zjistíte, že je kolem nás plno dechberoucích rostlin.

Nezapomeňte si ale k procházkám pořídit tu správnou knihu – Můj první herbář z nakladatelství Bookmedia. Protože začátek jara je ideální čas, zlevnili jsme ji pro vás o 40 % a herbář nyní zakoupíte za pouhých 149 Kč! Tato akce platí na našem e-shopu i v kamenných prodejnách od 8. – 21. 4. 2024.

 

Proč právě herbář a jak na něj?

Zábava a potěšení, být přírodě zase o kus blíž.

Správně usušené rostliny mohou vydržet i několik tisíc let, a herbář tak nabývá na hodnotě.

Fotka je sice rychlejší a jednodušší, ale neuvidíte na ni všechny detaily.

Ucítíte vůni stonků a květů.

Můžete rostliny zkoumat pod lupou nebo mikroskopem, budete o to více fascinování.

Netrhejte chráněné druhy rostlin a nevyrývejte je v přírodních rezervacích, tam se jen kochejte a pro změnu foťte.

Dělejte si plánované výlety, podle toho, co kdy kvete. V tom vám bude Můj první herbář nápomocný a nepropásnete na všechno ten správný čas.

 
    


Zpomalte na chvíli v dnešním uspěchaném čase, procházejte se a nechte se unášet dechberoucí říší rostlin. Zjistíte, že i na první pohled kdejaký plevel dokáže být opravdu fascinující. 😊A co vy? Máte rádi procházky? Nezapomeňte nám napsat dole do komentářů, jaké rostliny máte nejraději.


Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

V květnu jsme na veletrhu Svět knihy v Praze navštívili besedu s přírodovědcem a malířem Janem Dungelem, autorem knihy Jaguár v kocovině, která přináší poselství o kráse přírody a pestrosti života tropů Jižní Ameriky. Měli jsme tak možnost setkat se alespoň prostřednictvím vyprávění a povídání si autorem s divokými zvířaty i místními obyvateli a jejich kulturou. Besedu moderovala Renata Růžová z nakladatelství JOTA.
Moderátor Vladimír Kořen se pustil do nelehkého úkolu. Otevřít svůj vnitřní svět prostřednictvím knihy. Snad mu jeho manželka odpustí, protože Řeka zázraků je opravdu zázračná!
Jsou tady červnové knižní novinky. Nejvyšší čas doplnit zásoby čtení na léto.