Začít hrát
 
Akce

Posvátná kráva

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788072466269
Indické dobrodružství
Manufacturer: MOTTO

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
299 Kč
254 Kč
299 Kč
254 Kč
Annotation
Když Sarah Macdonaldová opouštěla koncem osmdesátých let po několikaměsíčním pobytu Indii, zapřísahala se, že se už do téhle země nikdy nevrátí. O jedenáct let později však znovu přijíždí do Dillí za svým snoubencem.

Odlet do nejšpinavějšího města na světě bere jako oběť, kterou musí přinést své lásce. Krátce po příjezdu Sarah těžce onemocní a bojuje o život. I po rekonvalescenci ji stále pronásledují otázky, které si kladla tváří v tvář hrozící smrti: Jak je to vlastně s lidskou smrtelností a duchovním životem člověka?

Až dosud přesvědčená ateistka se rozhodne využít svého pobytu v nesmírně tolerantní zemi a vydává se do různých koutů Indie ve snaze najít smysl života a smrti. Hledá ho během hinduistického svátku u řeky Gangy, na meditačním kurzu, při setkání s dalajlamou a s nejrůznějšími indickými guruy, mezi filmovými hvězdami Bollywoodu a mezi mnoha dalšími významnými, ale někdy i obskurními osobnostmi a společenstvími. Hledá je upřímně, se zanícením a popisuje poutavě, lehkým perem a se smyslem pro humor. „Jednu věc vám povím, paní. Musíte mě dobře poslouchat. V Indii vás čeká pořádné probuzení. Zatančíte si se smrtí a prožijete znovuzrození. Vaše karma se obrátí vzhůru nohama, ale najdete spoustu lidí, kteří vám budou ochotní ukázat cestu. Propátráte naši zemi božstev a naleznete víru.“

Products specifications
Podnázev Indické dobrodružství
Druh sortimentu Kniha
Autor Sarah MacDonald
Překladatel Tomáš Havlík
Značka MOTTO
V prodeji od 15.03.2013
Rok vydání 2013
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.2 x 20.1 x 3.0 cm
Hmotnost 0.39 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 400
ISBN 978-80-7246-626-9
EAN 9788072466269
Interní kód 0138603
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy