Poslední slib a tajemný medailón

Máte rádi romány, které se odehrávají ve dvou časových liniích? Pak je tahle kniha jasná volba!

Poslední slib je příběh matky a dcery, které život rozdělil v tom nejméně očekávaném momentě, ale také je to příběh mnoha dalších lidí, kteří se nimi potkali. Je vyprávěný takovým tím způsobem, kdy máte dojem, že jste přímo v ději.

Prvních čtrnáct let Tařina života tu pro ni máma vždycky byla. Ale pak potkala bohatého muže, měla konečně přítele a všechno se začalo měnit. A změnilo se toho ještě mnohem víc, když s tím mužem odjela na dovolenou a už se nikdy nevrátila. Tara si byla jistá, že se mámě muselo něco hrozného stát, protože jinak by ji přece neopustila, ale to nezměnilo fakt, že už se s ní nikdy neviděla.

Vyrostla, dospěla a když jí bylo přes čtyřicet, dostala dopis z Londýna. Advokát jí sdělil, že jí někdo nechal klíč od bezpečnostní schránky a ona spolu s klíčem dostala od osudu možnost odpovědět si na některé otázky. To, co zjistí změní úplně všechno, a také to, co si celou dobu myslela o své matce a o tom, co se s ní stalo. I když přešlo tolik let, ta rána v srdci je pořád živá a Tara chce přijít na to, co ji tolik let trápí. To znamená, že se vydá na cestu a možná změní celý svůj život. Možná právě ve Španělsku čekají všechny odpovědi, možná právě tam vyřeší záhadu. Snad konečně najde klid a bude moct začít znovu.

Děj románu Poslední slib se odehrává ve dvou časových liniích, takže můžeme sledovat osudy Violet a toho, co se dělo poté, co odjela sama bez dcery na dovolenou. Nechtěla jet bez ní, ale nakonec odjela a její život to navždy úplně změnilo. A také uvidíme, jak se s situací poprala dospělá Tara, která našla v bezpečnostní schránce tajemný medailon, který ji odvedl pryč od všeho, co do té doby znala. Příběh je dobře napsaný a vystupuje v něm mnoho postav, které se vám budou líbit. Nejdřív možná budete mít pocit, že těch informací na vás moc, ale jak budete číst dál, zjistíte, že všechno má své místo a všechno dohromady dává smysl. čte se jedním dechem, určitě doporočuji.

-ice-

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like

Latest articles

Příroda je mocná čarodějka a posílíme-li vzájemné vztahy, může být také mocnou léčitelkou. Nejen o sepětí člověka a přírody, ale také o nové moderní metodě zvané lesní terapie jsme si povídali s jedním z prvních certifikovaných průvodců ve svém oboru Alešem Miklíkem. Ten nám představil i svou novou knihu.
Pokud jste četli autorčinu první knihu „Hory zpívají“ a byli jste z ní unešení stejně jako já, pak zbystřete! Nguyen Phan Que Mai vyšel v nakladatelství Jota nový titul s názvem „Dítě prachu“ a je FANTASTICKÝ!
Druhý díl série Nemocnice Whitestone navazuje přesně tam, kde skončil díl první. Avšak hlavními postavami se v „Tonoucích duších“ stávají Mitch a lékařka Sierra. Právě proto, že na sebe díly volně navazují, je dobré pustit se do tohoto pokračování až poté, co si přečtete díl první s názvem „Velké naděje“.