Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

Poppy Day (ze série Není větší lásky)

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073903503
Manufacturer: Omega

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
299 Kč
254 Kč
299 Kč
254 Kč
Annotation

Co byste obětovala, aby se váš miláček vrátil domů?

 Od té doby, co si kadeřnice Poppy Day vzala svého miláčka Marta, byli spolu šťastní. Nyní je Mart na misi v Afghánistánu a Poppy počítá každý den, až se vrátí domů. Avšak jednoho dne zaklepou na její dveře neznámí lidé a její svět se zhroutí. Mart byl vzat jako rukojmí a pro armádu je příliš nebezpečné, aby se ho pokusili zachránit. Poppy je odhodlána přivést ho domů sama. Ale brzy bude stát před nejtěžší otázkou svého života: není cena za záchranu muže, kterého miluje, příliš vysoká?

Silný příběh o ztrátě a odvaze od autorky, která z vlastní zkušenosti moc dobře ví, o čem píše.

 Amanda vždy ráda psala povídky a dělala si náčrty námětů pro eventuální budoucí knihy. Před šesti lety opustila svou práci jako konzultantka managementu a začala psát na plný úvazek. Její první kniha, Poppy Day, je současný román o manželce vojáka, jejíž neuvěřitelná láska k manželovi jí dá odvahu a sílu vydat se do Afghánistánu a pokusit se vysvobodit ho ze zajetí. Tuto knihu původně vydala vlastním nákladem v říjnu 2011, Poppy Day rychle se stala bestsellerem a Amandu oslovilo nakladatelství Head of Zeus.

Druhá kniha v sérii Není větší lásky je „What Have I Done“. S touto knihou se ztotožnily ženy po celém světě. Tématem knihy je domácí násilí v rodinách z vyšších vrstev. Kniha se stala "Nejlepší knihou roku 2013" v žebříčku Amazon Kindle. Amanda se následně spojila s týmem ITV, vystoupila v jejich ranní show a její „Summer Shorts“ byly uvedeny na webových stránkách ITV.

 Všechny Amandiny knihy ze série Není větší lásky mají jedno společné - hlavními hrdinkami jsou obyčejné ženy, které se ocitnou v mezních situacích, ve kterých musí prokázat svou sílu, nápaditost a odhodlání.

Amandiným cílem je psát knihy, které budou mít lidé na svých nočních stolcích a nebudou je chtít odložit. Tvoří charakterní postavy, se kterými se čtenářky ztotožní ajejich příběhy budou prožívat celou svou duší.

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Amanda Prowseová
Značka Omega
V prodeji od 14.09.2016
Rok vydání 2016
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.9 x 20.8 x 2.6 cm
Hmotnost 0.47 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 312
ISBN 978-80-7390-350-3
EAN 9788073903503
Interní kód 0208454
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy