Pomsta nosí Pradu

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073847739
Pokračování bestselleru Ďábel nosí Pradu
Manufacturer: BARONET

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
329 Kč
270 Kč
329 Kč
270 Kč
Annotation
Osm let uplynulo od doby, kdy Andrea „Andy“ Sachsová skončila s prací, „pro kterou by milion holek zemřelo“ – pracovala pro Mirandu Priestlyovou v časopise Runway Magazine. Z tohoto snu se nakonec stála noční můra. Teď je Andy na vrcholu světa: píše a dělá zpravodajství, co hrdlo ráčí; spolu s další bývalou Mirandinou asistentkou Emily provozuje The Plunge, vlastní obrovsky úspěšný a vysoce módní svatební časopis, a, co je nejdůležitější, chystá se provdat za potomka jedné slavné mediální rodiny a za svou životní lásku.

Ale noc před svatbou nemůže Andy usnout. I když je tak moc šťastná – nejšťastnější, jak jen být může – pořád ji pronásleduje přízrak její bývalé šéfky. Možná je to syndrom přeživšího? Nebo to možná je ospravedlnitelná a autosugestivní paranoia. Už od začátku se Andy a Emily cítily oprávněny při dobývání světa časopisů používat adresář kontaktů – Mirandiných kontaktů – z Runway. Jak se The Plunge začíná dařit, Andy a Emily si uvědomují, že už brzy stanou své bývalé mučitelce tváří v tvář – na akcích, pořádaných pro kolegy z branže, při slavnostních předáváních cen a dokonce i na svatbách. I tak ale Andy nemůže předpokládat, jak děsivá realita se blíží – dojde ke zvratu tak prudkému, že se znovu ocitne Mirandě přímo na mušce.

Karma je svině. A veškerá Andyina snaha o vybudování úplně nového života ji přivedla přímo k tomu, před kým utekla – do cesty samotného Ďábla.

Products specifications
Podnázev Pokračování bestselleru Ďábel nosí Pradu
Název v originále Revenge Wears Prada
Druh sortimentu Kniha
Autor Lauren Weisbergerová
Překladatel Martin König
Značka BARONET
V prodeji od 20.11.2013
Rok vydání 2013
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.9 x 20.8 x 3.5 cm
Hmotnost 0.44 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 384
Poslední dotisk 10/2014
ISBN 978-80-7384-773-9
EAN 9788073847739
Interní kód 0142190
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy