Pojďte si užít festival Ostrava žije vínem!

Zastavte se letos na již 7. ročník největšího severomoravského vinařského festivalu Ostrava žije vínem, který se uskuteční 11. 5. 2024.
Na bohatý program festivalu Ostrava žije vínem se můžete těšit od 12 do 22 hodin v rámci několika programových linií v celém areálu Národního zemědělského muzea Ostrava.

VÍNO, OBČERSTVENÍ, HUDBA A SOUTĚŽE

Svoje vína přijede představit 18 moravských a zahraničních vinařství.

Nebude chybět skvělé občerstvení od restaurací Mlýn vodníka Slámy, Food Atelier, Pata Negra a sýry z Sheepshop.

Poslechnout si můžete cimbálovou muziku Úsměv a vystoupí zde Folklórní soubor Hlubina. V průběhu dne se uskuteční koncerty dalších mladých hudebníků.

Můžete se zúčastnit soutěží o vinařské, knižní a další ceny. Na podiu proběhne talk show s vinaři a dále workshopy o víně s hosty z Rakouska a Moravy. V Galerii vín ochutnáte nejlepší vína, která nominovali sami vinaři.

Po celý den bude možné si prohlédnout muzeum a vyfotit se ve vinařském fotokoutku. Akci moderují moderátoři z Hitrádia Orion.

RÁDI BYSTE FESTIVAL NAVŠTÍVILI? ZKUSTE ŠTĚSTÍ V NAŠÍ SOUTĚŽI O VSTUPENKY, kterou najdete na našem Facebooku.

Více se dozvíte na webu ostravazijevinem.cz.

 

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Bible vína

5.0 3
690 587
IHNED odesíláme
Čeština

Nová encyklopedie českého a moravského vína 1.díl

5.0 1
399 327
IHNED odesíláme
Čeština

Vinohrad Toskánsko

0.0 0
899 809
NOVINKA připravovaná
Čeština

Krajinou vína 2

4.8 21
269 221
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Není snadné vybrat z nepřeberného množství knih, které každý měsíc vycházejí, ty nejlepší. A ne každému se líbí to samé. My jsme se opět snažili vytipovat novinky, které by mohly zaujmout co nejvíce čtenářů.
Vyhrajte thriller, který je osvěžujícím způsobem jiný. Děj se odehrává během několika hodin a má několik paralelních dějových linií. Zajímavé exkurzy do tématu mimické rezonance jsou důmyslně zakomponovány do děje a nijak neubírají příběhu na napětí.
Prémiový obsah
číst více
Druhá kniha nebývale uchopeného cestopisu slovenské sinologičky Dominiky Sakmárové mě opět položila na lopatky, v tom nejlepším slova smyslu.