Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

Piráti! Dobrodružství s bílou velrybou

Pevná s přebalem matná
EAN:9788074623080
Manufacturer: JOTA

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
238 Kč
195 Kč
238 Kč
195 Kč
Annotation

Po dobrodružství s vědátory začne pirátská loď jevit silné známky opotřebení; stěžeň neustále padá, piráti jsou plní třísek z rozpadajícího se bednění, a dokonce se i utrhne kormidelní kolo. Pirátský kapitán si z toho sice nejdřív moc velkou hlavu nedělá a díry, kterými do lodi zatéká, bezstarostně zakrývá svými portréty, ale na naléhání piráta v šále nakonec souhlasí, že bude lepší zamířit do blízké loděnice pirátky Liz Šavle a nechat loď opravit. V loděnici ovšem Pirátskému kapitánovi zcela učaruje „Sličná Emma“, nová luxusní loď s nabíranými záclonkami a tenisovými kurty na palubě, a tak se rozhodne ji koupit a starou loď dát jako protiúčet. Obchod má ovšem malý háček; krásná, ale vražedná Liz žádá za novou loď šest tisíc dublonů, a jelikož takovou částku věčně švorcový Pirátský kapitán samozřejmě nemá, je nucen vzít si loď na sekyru. Liz Šavle (jinak taky přezdívaná Řeznice z Barbadosu) navíc předá pirátům přesýpací hodiny s varováním, že pokud dluh nesplatí, než se hodiny přesypou, vykuchá je jako leklé ryby.

Zběsilý závod s časem je na jejich novém dobrodružství zažene od břehů Nantucketu k zářivým kasinům Las Vegas a odtud až téměř na konec světa, kde se pustí do honu na bájnou bílou velrybu, aby získali odměnu vypsanou za její polapení. Pirátský kapitán se při lovu propadne skoro až na samé dno temného šílenství a piráti budou potřebovat setsakramensky velké štěstí a jednu zcela výjimečnou šunkovou kýtu, aby ze všech peripetií vyvázli bez podstatnějších ztrát na životech.

Products specifications
Název v originále The Pirates! In an Adventure with Whaling
Druh sortimentu Kniha
Autor Gideon Defoe
Překladatel Jakub Racek
Značka JOTA
V prodeji od 15.03.2013
Rok vydání 2013
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 11.8 x 15.5 x 2.4 cm
Hmotnost 0.22 kg
Vazba Pevná s přebalem matná
Počet stran 224
ISBN 978-80-7462-308-0
EAN 9788074623080
Interní kód 0136836
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy