Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

Personální řízení

EAN:9788074007026
Úvod do moderní personalistiky
Manufacturer: C.H.BECK

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
390 Kč
Annotation

Práce s lidmi v organizaci patří ke klíčovým oblastem managementu. Struktura zaměstnanců a kvalita jejich lidského kapitálu, úroveň jejich znalostí, schopností a dovedností, významně ovlivňují konkurenceschopnost organizace.
Učebnice přináší pohled na základní personální činnosti. Shrnuje nejen základní teoretická východiska, ale upozorňuje také na nové trendy a postupy. Všechny kapitoly mají jednotnou strukturu. V úvodu je vždy vysvětlen cíl a jsou uvedena klíčová slova. Otázky a úkoly v závěru každé kapitoly jsou nejen nástrojem k ověření získaných znalostí, ale jejich cílem je také vyvolat hlubší zájem o danou problematiku a poskytnout možnost zamyslet se nad vybranými tématy. Text je bohatě doplněn obrázky, tabulkami a příklady z praxe.
Přestože se jedná o učebnici, která je primárně určena studentům vysokých škol, lze knihu doporučit také personalistům, manažerům a dalším zájemcům, kteří se v rámci svých pracovních povinností věnují personálním činnostem.

Products specifications
Podnázev Úvod do moderní personalistiky
Druh sortimentu Kniha
Autor Kateřina Legnerová, Marcela Palíšková, Marek Stříteský
Značka C.H.BECK
Pořadí vydání 1. vydání
Počet stran 264
ISBN 978-80-7400-702-6
EAN 9788074007026
Interní kód 0354681
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy