Začít hrát
 
Akce

Omnibus Zabiják, Útočník, Překupník

Pevná s přebalem matná
EAN:9788073819057
Manufacturer: BB ART

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
299 Kč
245 Kč
299 Kč
245 Kč
Annotation
Zabiják, Útočník, Překupník jsou tři detektivní romány z 87. revíru v hlavní roli se sympatickým Stevem Carellou. Autor knih Ed McBain je skutečným klasikem a zakladatelem moderního stylu americké detektivky.

Zabiják
První román Ed McBaina, který se odehrává na stanici 87. revíru. S policisty se setkáváme v situaci, která pro ně není příliš příznivá. Dva z nich byli zastřeleni během jednoho týdne. Okamžitě se rozjíždí kolotoč vyšetřování, ale detektiv Carella nedokáže proniknout neprostupnou zdí alibi všech podezřelých.  Když je postřelen další policista, přivedou jej stopy tkání za nehty oběti na určitou stopu. A Steve Carella udělá začátečnickou chybu a se svým podezřením se svěří jistému novináři. Od té chvíle je vrahovým cílem nejen detektiv Carella, ale i jeho hluchoněmá snoubenka Teddy…

Útočník
Útočník se vyznačoval nezvyklou zdvořilostí a zuřivou agresivitou. Na své oběti číhal jako dravec v tmavých zákoutích nočního města. Vybíral si osamělé ženy a vybíjel si na nich svůj bezdůvodný vztek a komplexy. Tloukl je holí, pěstmi, ponižoval je, pak se náhle uklidnil, ženám ležícím v kaluži vlastní krve se uklonil a rozloučil se s nimi slovy „Clifford vám děkuje, madam… „ Velmi slušný pán, ten Clifford. Jednou to ale přehnal a jeho oběť neodvezli do nemocnice, ale do márnice. K velké smůle měla tato mladá dáma přítele policistu. Detektiv Bert Kling bere tuto záležitost osobně a do vlastních rukou.

Překupník
Pochůzkář z 87. revíru najde jedné noci známého dealera drog v suterénu domu s provazem kolem krku. Na první pohled jasná sebevražda, ale jen do té doby, než pitva odhalí pravou příčinu smrti – předávkování heroinem. A na místě činu je nalezena použitá injekční stříkačka. Detektiv Carella je zmaten, jedná se o vraždu maskovanou jako sebevražda a přitom vrah zanechal příliš mnoho stop. Podezřelým je syn jednoho z detektivů, na vražedné zbrani, tedy stříkačce, se našly jeho otisky prstů. Když je zavražděna i sestra mrtvého překupníka, objeví se stopa vedoucí ke známému vyděrači.
Products specifications
Název v originále Cop Hater, The Mugger, The Pusher
Druh sortimentu Kniha
Autor Ed McBain
Značka BB ART
V prodeji od 11.05.2011
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.7 x 21.5 x 5.0 cm
Hmotnost 0.74 kg
Vazba Pevná s přebalem matná
Počet stran 512
ISBN 978-80-7381-905-7
EAN 9788073819057
Interní kód 0114960
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy