Odmaskovaný autismus

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
299 Kč
Annotation

Doktor Devon Price vám ukáže, že heslo na Wikipedii jako odpověď nestačí. Toto spektrum je mnohem širší, než si myslíme. Na každého „viditelného“ autistu, kterého potkáte, totiž připadá nespočet „maskovaných“ autistů, kteří jsou navenek označováni za neurotypické.

Každý den musejí miliony lidí potlačovat své potřeby a přirozenost jen proto, aby zapadli do společenských škatulek. Od překonávání různých komunikačních výzev až po situace přinášející velkou úzkost. Ukrývají se pod maskou nenápadných a mírných lidí. Jsou nuceni si osvojit povrchní osobnost na úkor svého duševního zdraví. To vše proto, aby nebyli považováni za nepotřebné nebo příliš podivínské.

Devon Price nyní sdílí své osobní zkušenosti a spojuje historii, výzkum a osudy řady lidí, aby vyprávěl příběh neurodivergence, kterou ovšem dosud ovládali neurotypičtí lidé. Naučí vám podívat se na autismus jinýma očima a vidět v něm hluboký zdroj jedinečnosti a krásy.

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Devon Price
Značka Jan Melvil publishing
Rok vydání 2024
Pořadí vydání 1. vydání
Interní kód 0439836
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy