Nevěřte tomu

Pevná bez přebalu lesklá
EAN:9788024938172
Manufacturer: IKAR

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
329 Kč
296 Kč
329 Kč
296 Kč
Annotation
Nevěřte tomu je thriller, ve němž se autorka dokumentárních filmů snaží očistit ženu, která byla odsouzena za vraždu. A pak zjistí, že je jen obyčejným pěšákem v něčí důmyslně zlověstné hře.

Grace Seboldová je už deset let za mřížemi ve věznici St. Lucian. Sidney ji zná ještě ze školy, a protože se zabývá natáčením dokumentů o nespravedlivě odsouzených, rozhodne se prozkoumat a natočit i případ Grace. Dívka z Sugar Beach se stane nejsledovanějším dokumentem v televizní historii. Všechno se točí kolem té nejdůležitější otázky: zavraždila Grace Seboldová svého přítele nebo je jen obětí okolností a špatné policejní práce?

Jak Sidney zkoumá důkazy, vyvstávají další otázky, které byly během vyšetřování opomenuty. Zájem veřejnosti stále roste a je čím dál víc žádostí na státní zastupitelství, aby znovu otevřelo případ. Sidney je rázem slavná a její kariéra strmě stoupá. A pak dostane dopis, který ji srazí zpátky na zem. Právě přesvědčila celý svět, že je Grace nevinná. Ale dopis od detektiva, který na případu Grace pracoval, ji odhalí, že se nejspíš stala jen loutkou v něčí ruce a poslušně plní pokyny zručného manipulátora. Možná právě pomohla osvobodit bezohledného vraha. S tou myšlenkou se neumí smířit, a tak pátrá dál a dostává se postupně až k skutečnému jádru celého příběhu. A pak se bude muset rozhodnout, jestli pravda opravdu stojí za to, aby riskovala nově získanou popularitu, slávu, kariéru, a dokonce i vlastní život…


Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Charlie Donlea
Značka IKAR
V prodeji od 20.03.2019
Rok vydání 2019
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.5 x 23.8 x 2.5 cm
Hmotnost 0.46 kg
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 288
ISBN 978-80-249-3817-2
EAN 9788024938172
Interní kód 0288049
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Reviews (2)
Ceny dopravy
Blog Knihcentrum revue