Naučte se exponovat kreativně

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788074133206
nové, přepracované a doplněné vydání
Manufacturer: Zoner Press

Zboží máme skladem na prodejně. Expedujeme do týdne.

Availability: IHNED odesíláme - poslední kusy
Show qty on stock
339 Kč
288 Kč
339 Kč
288 Kč
Annotation

 Bryan Peterson se vrací s fotografickým bestsellerem o expozici.

Bryan Peterson je známý fotograf, školitel a organizátor velmi populárních fotografických workshopů, ale především jeden z nejznámějších a nejvýznamnějších autorů publikací, které vychovaly celou generaci fotografů. Publikaci Naučte se exponovat kreativně (v originále Understanding Exposure) je možné označit za legendu mezi knihami o fotografování: pomohla stovkám tisíců fotografů po celém světě v jejich fotografických začátcích. Je to jedna z nejprodávanějších knih o fotografování vůbec, která i u nás patří mezi absolutní bestsellery mezi publikacemi pro začínající a středně pokročilé fotografy, a právě vychází v nové, rozšířené a aktualizované verzi.

Jako jeden z mála autorů dokáže Bryan Peterson ve svých knihách vysvětlovat věci jednoduše, prakticky a bez zbytečných teorií, které zejména začínající fotografy mnohdy odrazují od toho, aby si vyzkoušeli fotografovat jinak, než s využíváním automatického režimu. Hlavním cílem Bryana Petersona v této knize je vysvětlit a ukázat fotografům, že jsou to oni, kdo fotografují, a ne jejich fotoaparát. Fotograf rozhoduje o tom, co bude ostré a co ne, jak zachytí a zobrazí pohyb, jakým způsobem zaznamená náladu, počasí nebo světelné podmínky, a Bryan Peterson čtenářům ukazuje, že volba parametrů expozice – clony, času a citlivosti – není žádnou překážkou při tvorbě působivých snímků a to bez ohledu na to, jakým fotoaparátem fotografují.

Jeho rady jsou praktické a příklady, které používá, názorné. Peterson fotografuje to, co je blízké většině fotografů: krajiny, portréty, květiny, ale také třeba běžné kuchyňské vybavení, ze kterého se stávají v jeho podání působivé obrazy plné barev. 

 
 
Products specifications
Podnázev nové, přepracované a doplněné vydání
Druh sortimentu Kniha
Autor Bryan Peterson
Překladatel Pavel Kristián
Značka Zoner Press
V prodeji od 22.12.2015
Rok vydání 2015
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 21.0 x 28.0 x 1.2 cm
Hmotnost 0.73 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 176
ISBN 978-80-7413-320-6
EAN 9788074133206
Interní kód 0199475
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny