Začít hrát
 
Akce

Nalezený milenec (4)

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073843847
Brazrstvo černé dýky
Manufacturer: BARONET

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
299 Kč
245 Kč
299 Kč
245 Kč
Annotation
Nalezený milenec je čtvrtou knihou populárního seriálu Bratrstvo černé dýky autorky J. R. Wardové.
Válka mezi upíry a jejich pronásledovateli zuří v ulicích Caldwellu. Jen malá skupina vybraných upírských bojovníků, známá jako Bratrstvo, stojí mezi společenstvím upírů a nepřáteli, kteří plánují vyhlazení jejich rasy.

Bývalý detektiv Butch O´Neal je jediným člověkem, který pronikl do vnitřního kruhu Bratrstva. Stal se jedním z ochránců upírů z lásky k jedné z nich, upírce Marisse. Butch je drsný a tvrdý bojovník, který se vyrovná každému z upírů, přesto jako člověk je stále na vedlejší koleji, jak v akcích Bratrstva, tak ve vztahu k Marisse. Pouští se bezhlavě do nebezpečných akcí, aby dokázal své kvality a získal její pozornost. Při jednom ze ztřeštěných podniků je polapen nepřáteli a dostává se do rukou iniciátora nenávistného pronásledování upírů, skrývajícího se pod jménem Omega. Butch je vystaven krutému mučení a ocitá se na prahu smrti. Omega s ním má však jiné plány. Vloží do jeho těla zlomek ze své démonické podstaty a pohodí jej na místě, kde jej Bratrstvo může nalézt. Zlo pak infikuje všechny upíry, kteří s ním přijdou do styku. Tento plán je odhalen jeho nejlepším přítelem, Butchovo tělo zachrání, ale vyléčit jej může jen Marissina láska.

Vztah Butche a Marissy prochází mnoha zvraty, řeší nedorozumění z minulosti, ale jejich problémy jsou ve skutečnosti banální. Neexistují mezi nimi žádné vážné bariéry. Jaký bude jejich další osud? Vykoupí láska prokletí upírů?

Products specifications
Podnázev Brazrstvo černé dýky
Druh sortimentu Kniha
Autor J.R. Ward
Značka BARONET
V prodeji od 13.04.2011
Rok vydání 2011
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 12.8 x 20.1 x 3.5 cm
Hmotnost 0.43 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 520
Edice Bratrstvo černé dýky
ISBN 978-80-7384-384-7
EAN 9788073843847
Interní kód 0114301
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy