2 + 1 ZDARMA na Lenčiny katastrofy – zábavné čtení pro malé slečny

Najděte svůj bod rovnováhy

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788075540478
Jak si vyjasnit priority, zjednodušit si život a získat víc
Manufacturer: ANAG

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
239 Kč
196 Kč
239 Kč
196 Kč
Annotation

Dnes má každý hodně práce a málo času – to se bohužel nezmění.

Soustřeďte se jen na to důležité
Jediná možná cesta, jak náš život zklidnit, je udělat vše pro to, abychom trávili více času nad věcmi, které jsou nejdůležitější a méně času nad tím méně důležitým. Pokud si nejsme zcela jisti tím, co je opravdu důležité, děláme neuvážená a impulsivní rozhodnutí a končíme vyčerpaní a nenaplnění.

Dělejte méně, zvládněte více!
Úspěšný autor Brian Tracy ve spolupráci s terapeutkou Christinou Stein vám ukážou, jak nalézt opravdovou rovnováhu – jsou-li všechny vaše činy vedeny pevnými vědomostmi a vašimi nejhlubšími hodnotami, představami, úmysly a cíli. Nejenže budete méně stresovaní, ale zvládnete toho víc, a to s menším úsilím, než by vás kdy bylo napadlo.

Nalezněte svou vnitřní rovnováhu
Pokud budete jednat podle své opravdové vnitřní rovnováhy, budete svěží a soustředění a vše ve vašem životě bude jako v dokonalé harmonii. Bude procházet dny s kuráží, sebevědomím a jasným cílem, protože vše, co děláte, je v souladu s tím, kým opravdu jste. Autoři vám pomocí otázek, které vás přivedou k přemýšlení a soustředění se, stejně jako konkrétních činností a cvičení, pomohou nalézt vaši osobní rovnováhu a ukáží vám, jak ji můžete využít při nastavování priorit a organizování času tak, že vám dodá energii a zjednoduší každou stránku vašeho života. Výsledkem je nový, aktivní přístup začlenění životní rovnováhy, pracovní úspěch a organizování času.

Products specifications
Podnázev Jak si vyjasnit priority, zjednodušit si život a získat víc
Druh sortimentu Kniha
Autor Christine Tracy Stein, Brian Tracy
Značka ANAG
V prodeji od 23.11.2016
Rok vydání 2016
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.9 x 21.0 x 0.6 cm
Hmotnost 0.14 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 130
ISBN 978-80-7554-047-8
EAN 9788075540478
Interní kód 0210038
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy