Začít hrát
 
Akce

Nahá (1)

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073847357
Manufacturer: BARONET

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
229 Kč
188 Kč
229 Kč
188 Kč
Annotation

Nahá (Aféra Blackstone, část první) je úspěšný thriller Raine Miller, který byl vyhlášen bestsellerem deníku New York Times.

"Koupil si můj obraz. A vzal si i mou duši...."

Brynne Bennetová studuje výtvarné umění a chce se stát malířkou. Americká studentka na Londýnské univerzitě má často hluboko do kapsy, tak si čas od času přivydělává jako modelka. Svůj čas a denní režim má přesně stanovený a neměnný. Škola, práce, práce, škola. Práci modelky vnímá jen jako zdroj tolik potřebných financí. Její vášní je malování, když maluje, může se v tom úplně ztratit.

Namalovala svůj portrét, na kterém je úplně nahá. Portrét je natolik působivý, že o něj projeví zájem velice úspěšný podnikatel Ethan Blackstone. Brynne mu svůj obraz prodala, ale velmi brzy přijde na to, že to není jen portrét, co si rozmarný boháč přeje mít. Jde o ni. Chce ji. Chce ji mít ve své posteli i životě a její "ne" nepovažuje za směrodatnou odpověď. Je samolibý a zvyklý dostat vše, nač si ukáže. A teď má jeho plnou pozornost mladá autorka portrétu Nahá. Rozhodl se, že ji získá. A rozhodl se, že si ji také ponechá.

Dívka se cítí nahá jako na obraze. Odpuzuje ji i neskutečně přitahuje. Jeho dominantní povaha ji přijde neskutečně okouzlující. Přes všechna traumata, které si sebou Brynne nese, se cítí přitahována k tomuto muži jako můra světlem lampy. Do vztahu však přináší tajemství, o kterém není ochotná vyprávět. A není jediná, kdo něco skrývá. Jak se oba postaví svým démonům, kteří jim sedí na duši a nenechají v klidu? Zničí je přízraky minulosti nebo spolu najdou sílu, jak je porazit a navždy odsunout ze svého života?


Products specifications
Název v originále Naked
Druh sortimentu Kniha
Autor Raine Miller
Značka BARONET
V prodeji od 16.05.2013
Rok vydání 2013
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 12.7 x 20.2 x 2.0 cm
Hmotnost 0.27 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 174
Edice Aféra Blackstone
Poslední dotisk 08/2013
ISBN 978-80-7384-735-7
EAN 9788073847357
Interní kód 0139414
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Reviews (2)
Ceny dopravy
Blog Knihcentrum revue