Začít hrát
 

Mistr Roger Federer a jeho brilantní kariéra

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788090695269
Manufacturer: Holcombe Brook

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
399 Kč
327 Kč
399 Kč
327 Kč
Annotation

Podle The New York Times vypráví tento bestsellerový životopis životní příběh nejikoničtějšího hráče moderní éry. Sice existují další biografie Rogera Federera, ale nikdy žádný s takovým blízkým přístupem k hráči, jeho podpůrnému týmu a nejvýraznějším postávám tenisové hry, včetně takových rivalů jako jsou Rafael Nadal, Novak Djokovič, či Andy Roddick. V knize "Mistr" si korespondent The New York Times Christopher Clarey sedl s Rogerem Federerem a jeho nejbližšími, aby vyprávěli příběh největšího hráče mužského tenisu.

Roger Federer předváděl tenis neuvěřitelně lehce déle než dekádu a to krásným nápřahem u bekhendu, klouzáním do forhendu, při smečích ve výskoku popíráním gravitace a zůstával vysoko na světových stupních vítězů ve sportu právem zaplaveného cynismem. Jeho cesta od temperamentního odbarveného teenagera s pochybným stylem až k jednomu z největších, nejvyrovnanějších a nejelegantnějších světových hráčů tenisu, kteří vládli dlouhodobě vůlí a ne osudem, je inspirující. Měl nejen velký talent, ale i drzost.

Christopher Clarey je jeden z předních mezinárodních sportovních spisovatelů současnosti a Federerovi se věnuje od počátku jeho kariéry. Byl přítomný na Roland Garros na kurtě Suzanne Lenglenové na Federeově prvním grandslamovém zápase a exkluzivně s ním udělal nejvíce rozhovorů než kterýkoliv jiný novinář od jeho vzestupu na výsluní. Clarey se v knize zaměřuje na klíčové osoby, místa a okamžiky Federerovy dlouhé a bohaté kariéry: reportáže z Jižní Afriky, Jižní Ameriky, Středního východu, čtyři grandslamové turnaje a rodné Švýcarsko. Byla to jízda jako u žádného jiného hráče, plná vítězství a několika drtivých porážek, která nově definovala dokonalost a udělala z Rogera sentimentálního favorita na celém světě.

"Mistr" vypráví příběh o Federerově životě a kariéře jak v intimním, tak velkém měřítku, způsobem, který by nikdo jiný nedokázal.

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Christopher Clarey
Značka Holcombe Brook
V prodeji od 15.11.2023
Rok vydání 2023
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.0 x 22.0 x 2.7 cm
Hmotnost 0.52 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 384
ISBN 978-80-906952-6-9
EAN 9788090695269
Interní kód 0435673
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny