Akce

Miluj mě ironicky

Pevná bez přebalu lesklá
EAN:9788073914691
Manufacturer: SLOVART

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
249 Kč
129 Kč
249 Kč
129 Kč
Annotation

Maxim E. Matkin je navzdory cizokrajně znějícímu pseudonymu autor píšící ve slovenštině a především bez zábran, což mu vyneslo mnoho obdivovatelů i kritiků. Miluj mě ironicky je jeho pátou knihou, tentokrát se jedná o sbírku povídek, či spíše krátkých návodů, jak přežít partnerské vztahy. Jsou jednoduché a srší vtipem.

S odstupem nezaujatého pozorovatele sleduje bratislavské hemžení, rozchody a milostná vzplanutí.  Nechybí anonymní boháči, ředitelé reklamních agentur a jejich zlatokopky, ženy v póze naivních prostitutek, které tajně touží prožít romanci ve stylu Pretty Woman Bratislavy a okolí. Jsou to příběhy plné lásky, pochybností a chuti někomu zakroutit krkem. Záchvaty žárlivosti, pubertální běsnění i úlety před penzí. Situace, které zažívá každý, a na které se po přečtení této knihy zvládne podívat s humorem.

M. E. M. je osoba, která vystupuje pouze ve virtuálním světě. Je tím pravým, kdo dokáže poradit jak předstírat, že jste někým jiným než ve skutečnosti. Knihu Miluj mě ironicky doplnil praktickou Příručkou lháře, pomocí které nedokážete změnit svou osobnost, ale ostatní uvěří, že se vám to povedlo.

Svoji totožnost Maxim E. Matkin úzkostlivě tají. Všichni tedy vědí, kdo to je, a většina se mýlí. Možný výklad tohoto jména můžeme najít v parodii na stěžejní dílo socialistického realismu – Maxima Gorkého a jeho Matku.

Je to muž či žena? Odpověď není důležitá. Budete ho milovat pro jeho osvobozující ironii. Maxim E. Matkin by měl mít na počítačovou klávesnici zbrojní pas.

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Maxim E. Matkin
Značka SLOVART
V prodeji od 17.05.2011
Rok vydání 2011
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 19.3 x 12.0 x 2.0 cm
Hmotnost 0.25 kg
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 160
ISBN 978-80-7391-469-1
EAN 9788073914691
Interní kód 0114918
Produktový manažer Jana Matějová (jana.matejova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny