Začít hrát
 
Akce

Magie mrtvých (1)

Série: Kate Daniels
Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073981211
Manufacturer: FANTOM Print

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
249 Kč
204 Kč
249 Kč
204 Kč
Annotation
Magie mrtvých je problém, který řeší Kate Danielsová. Odvážná vtipná, drzá a paličatá tmavovlasá kráska. Knihu napsala Ilona Andrews, za tímto jménem se ukrývá autorská a manželská dvojice Ilona a Andrew Gordonovi. Stvořitelé této urban fantasy vtiskli světu Kate Danielsové trochu jiná pravidla, akce střídá jinou, ještě hororovější akci a litry prolité krve nelze změřit.
„Já s upíry nechodím. Já je zabíjím.“ Tohle je Kate Danielsová, v Atlantě pracuje pro Cech žoldáků tak, že řeší magické potíže a, hádejte co, vraždí upíry. Atlanta stejně jako celý zbytek světa podléhá magickým vlnám, které přicházejí s pravidelností přílivu a odlivu. Když se vlna vzedme, nejezdí auta, nefunguje elektřina, selhávají střelné zbraně i mobilní telefony. Proto se Kate spoléhá jen na svůj meč a něžně mu přezdívá Zabiječ. Šavle reaguje na Kate a její osobní magii, a pokud se v jeho blízkosti vyskytnou upíři, začne světélkovat nebo přímo zářit. Podle toho, kolik upírů se chystá padnout pod jeho čepelí.
Upíři v Atlantě jsou krvežíznivé bestie bez vlastní vůle. Ovládají je nekromanti, Páni mrtvých. Kromě nich Kate řeší osobní problém. Někdo zavraždil jejího poručníka Grega, jedinou rodinu, kterou kdy měla. Vyšetřování zavádí Kate do sídla nekromantů a poté i jejich největších nepřátel Smečky kožoměnců. Ten, kdo má na svědomí Grega, se snaží vší silou a mocí rozpoutat mezi nimi válku. Kdo je ten, komu šílená válka nejvíce prospěje, na to musí Kate teprve přijít.
Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Ilona Andrews
Značka FANTOM Print
V prodeji od 06.04.2011
Rok vydání 2011
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.5 x 22.0 x 3.0 cm
Hmotnost 0.45 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 256
Edice Kate Daniels
ISBN 978-80-7398-121-1
EAN 9788073981211
Interní kód 0115162
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)
Reviews (1)
Ceny dopravy