Levnější doručení na tisíce míst

Radost z nového příběhu či nové hry je prostě nejvíc. Spojili jsme síly s Balíkovnou a snížili ceny za dopravu na úplné minimum. Doprava přes BALÍKOVNU nyní pouze za 49 Kč.

Spouštíme akci s Balíkovnou! Cena za doručení je pouze 49 Kč!

V partnerství s Balíkovnou jsme pro vás snížili ceny doručení na neuvěřitelných 49 Kč. Je to dokonalá příležitost zásobit celou rodinu novými dobrodružstvími, vzdělávacími knihami, které vás posunou dále, a deskovými hrami či kvízy, které rozhýbou vaše mozkové závity! Nejste limitováni žádnou minimální výší objednávky, proto neváhejte!

Nechte nás pomoci vám udělat nakupování snazší a zábavnější. S námi můžete vybrat ty nejlepší dárky a ušetřit na poštovném.

Proč vybrat Balíkovnu?

Doručení na dosah ruky: Balíkovnu najdete doslova na každém kroku (kromě pošty to mohou být třeba trafiky, čerpací stanice, drogerie, apod.).

Rozsáhlá síť výdejních míst: Tisíce výdejních míst, včetně spolupráce s AlzaBoxy, které jsou také k dispozici pro vaše pohodlí.

Flexibilní vyzvedávání: Umožňuje vám vyzvednout balíček prakticky kdykoliv, včetně možnosti vyzvedávání o půlnoci na vybraných místech a bez front.

Nestíháte? Žádný problém: Kdokoliv může vyzvednout balíček za vás, stačí předat příslušný kód.

Stále samozřejmě platí, že při objednávce nad 999 Kč neplatíte žádné poštovné a dopravu máte zcela ZDARMAA také v kterékoliv naší prodejně si můžete vyzvednout svou e-shopovou objednávku zcela ZDARMA. I kdybyste si objednávali pouze jednu knihu nebo hru. Vše pro vás rádi nachystáme a v případě potřeby zdarma přepošleme poslední kusy z jiné prodejny na prodejnu, která je blíže Vašemu bydlišti.

Hledáte inspiraci pro nové čtení?
Letos vychází opravdu velké množství úžasných novinek a samou nedočkavostí koukáme také každý den do předprodejů, jak se jich nemůžeme dočkat.

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

Není snadné vybrat z nepřeberného množství knih, které každý měsíc vycházejí, ty nejlepší. A ne každému se líbí to samé. My jsme se opět snažili vytipovat novinky, které by mohly zaujmout co nejvíce čtenářů.
Vyhrajte thriller, který je osvěžujícím způsobem jiný. Děj se odehrává během několika hodin a má několik paralelních dějových linií. Zajímavé exkurzy do tématu mimické rezonance jsou důmyslně zakomponovány do děje a nijak neubírají příběhu na napětí.
Prémiový obsah
číst více
Druhá kniha nebývale uchopeného cestopisu slovenské sinologičky Dominiky Sakmárové mě opět položila na lopatky, v tom nejlepším slova smyslu.