Začít hrát
 
 

VÁNOČNÍ KNIHOHRANÍ: hádejte knihy, využijte speciální slevy a vyhrajte luxusní ceny

Lesní škol(k)a karty

EAN:9788088316787
48 zábavných aktivit pod širým nebem
Manufacturer: Knihy Kazda

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
369 Kč
303 Kč
369 Kč
303 Kč
Annotation

Ať už jste rodiče, děti, vychovatelé, učitelé, nebo průvodci v lesní školce či škole, s tímto balíčkem karet s popisem aktivit pod širým nebem si užijete zábavu na 48 způsobů: hry, rukodělné činnosti a dovednostní úkoly, při nichž se nasmějete i mnohé naučíte. Hlavní slovo přitom mají děti, které si dobrodružství samy vybírají a organizují.

Dejte si balíček karet do kapsy a vyrazte do divočiny za každého počasí! Děti si samy vyberou, čemu se chtějí věnovat, a každé téma se pro ně stane inspirací k lesnímu dobrodružství. Vybijte energii při akčních týmových aktivitách, jako je hra na hladová ptáčata nebo zvířátková honěná. Prohlubte spojení s přírodou při výrobě mapy nebo uplácávání narozeninového dortu pro Zemi. Vytvořte si příběhové kamínky, rámy z klacíků nebo masky z kůry. Procvičte si za?lesácké dovednosti při přípravě hranice s roštem nebo stavění týpí. A naučíte se ještě spoustu dalšího! Převzato z úspěšných příruček Hry z lesní škol(k)y a Rok v lesní škol(c)e.

Autoři  Jane Worroll a Peter Houghton už mají na kontě dvě úspěšné příručky Hry z lesní škol(k)y a Rok v lesní škol(c)e. Jsou kvalifikovanými průvodci lesní školy a společně vedou celoroční lesní kroužek pro děti z Londýna i okolí. Jane je někdejší countryside ranger (správkyně venkovské oblasti), zahradnice a ošetřovatelka stromů, vystudovala ekologii a ochranu životního prostředí. Peter je umělecký řemeslník se zaměřením na práci se dřevem a deset let pracoval coby koordinátor v charitativní organizaci zaměřené na ohrožené městské děti a mládež.

Products specifications
Podnázev 48 zábavných aktivit pod širým nebem
Druh sortimentu Knihy
Autor Peter Houghton, Jane Worroll
Překladatel Vojtěch Ettler
Značka Knihy Kazda
V prodeji od 03.09.2020
Rok vydání 2020
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 9.1 x 12.2 x 2.1 cm
Hmotnost 0.13 kg
ISBN 978-80-88316-78-7
EAN 9788088316787
Interní kód 0335862
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny
--> -->