Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

Krev na sněhu (Jo Nesbo)

Krev na sněhu Jo Nesba je první díl dvoudílné série, druhý díl s názvem Více krve vyjde na podzim 2015. Pokud máte Jo Nesba zafixovaného jako autora thrillerů s Harry Holem v hlavní roli, tak se připravte na něco úplně jiného.
Krev na sněhu Jo Nesba objednávejte v KNIHCENTRUM.CZKrev na sněhu Jo Nesba je první díl dvoudílné série, druhý díl s názvem Více krve vyjde na podzim 2015. Pokud máte Jo Nesba zafixovaného jako autora thrillerů s Harry Holem v hlavní roli, tak se připravte na něco úplně jiného.
Krev na sněhu je zcela jiná.
V hlavní roli není policie a ani žádný policejní komisař.


Připravte se na to, že se tentokrát nebude vyprávět příběh očima policie. S knihou Krev na sněhu se právě chystáte na výlet do podsvětí.

Je rok 1976 a v norském Oslu začíná příběh jménem Krev na sněhu. Olav pracoval celou řadu let pro šéfa zločineckého syndikátu Daniela Hoffmanna. I když celou dobu strávil v rámci jedné organizace, trvalo mu docela dlouho, než se našel. Než našel tu správnou roli pro sebe. Zkusil si práci řidiče pro únik z místa činu, vyzkoušel jaké to je, dělat zloděje či drogového dealera. A zjistil, že ho vůbec nebaví dělat pasáka a starat se o stádečko prostitutek.Thrliller Krev na sněhu z nabídky KNIHCENTRUM.CZ
Nakonec našel skulinku a stal se řešitelem. Nějakým druhem opraváře. Jen, Olav neopravuje věci, jako klasický opravář. Opravuje lidi.
A jedná se o trvalé opravy.
Definitivní.

Všechno klape, jak má, dá-li se to v práci vraha na zakázku tak říct. A pak dostává Olav úkol, který zřejmě bude nad jeho síly. Daniel Hoffmann si přeje „vyřešit“ svou manželku. A zabití ženy svého šéfa od začátku nejde zcela podle plánu. Kdy přesně dosáhnete bodu, ve kterém si uvědomíte, že víte toho tolik o svém šéfovi, že by mu to mělo začít dělat starosti? A jakmile si tuto otázku jednou položíte, vzápětí po ní vás napadne další:
Co když na tohle šéf už přišel a teď vymyslel způsob, jak vyřešit svého dlouholetého „řešitele“? Stejně tak, jako on řešil lidi pro něj.
Rychle, krátce a definitivně.

Zní to chladnokrevně a tvrdě? Ale taková je Krev na sněhu i její autor Jo Nesbo. V knize je vše, co se dá od severské detektivky očekávat, jen je tam možná cosi navíc. Určitě nečekáte, že budete sympatizovat se zločincem. Jenže, jak nefandit Olavovi, který se z lovce stal kořistí? Jo Nesbo prostě vytvořil ukázkový příklad antihrdiny, kterého bude mít čtenář rád.

Krev na sněhu – to je přes sto padesát stran brutálních situací, ostrých dialogů a intenzivních akcí. Ale vždy je cítit podtón svědomí pod celou tou slupkou násilí.

Máte před sebou thriller, který zhltáte na jeden zátah a je to lahůdka pro všechny fanoušky Jo Nesba, kterým schází Harry Hole.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Policie (Harry Hole 10. díl)

Policie (Harry Hole 10. díl)

0.0 0
399
-18 %
327
Vyprodáno

Levhart (Harry Hole 8. díl)

0.0 0
399
-18 %
327
Vyprodáno

Červenka (Harry Hole 3. díl)

5.0 1
369
-18 %
303
IHNED odesíláme

Spasitel (Harry Hole 6. díl)

0.0 0
269
-18 %
221
Vyprodáno

Krev na sněhu

4.7 3
od 199

Půlnoční slunce

0.0 0
od 179
Like

Latest articles

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros jsme snížili ceny u pár desítek titulů. A je z čeho vybírat! Nasytíme ty, kteří prahnou po napětí, ženám nabídneme romantiku i humor a v neposlední řadě uděláme radost i mladým čtenářům.
Přežila. To je to nejdůležitější, to je to, k čemu se celou dobu upínala a pro co deset let přežívala v děsivém vězení. Ale opravdu se vězení navždy zbavila, nebo jen získala Zlatou klec?
Není nadto uvelebit se s knihou na místě, které nám poskytuje maximální pohodlí. Jedině tak si čtení můžete užít naplno a hltat stránku za stránkou plnými doušky. Máme pro vás tipy, jak si udělat komfort v posteli a začíst se do prvních řádků.