Začít hrát
 

Kreslení jednorožců

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788074135330
…a jiných bájných stvoření
Manufacturer: Zoner Press

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
329 Kč
280 Kč
329 Kč
280 Kč
Annotation

Vydejte se do světa kouzelných stvoření a roztáhněte křídla své fantazie pomocí jednorožců, okřídlených gryfů, harpyjí, draků, ale i bájných pegasů!

Významný umělec Peter Gray pomocí své knihy Kreslení jednorožců (Drawing Unicorns & Other Mythical Creatures) otevírá dveře malebným sceneriím, kde můžete najít nejznámější, ale i méně známé bytosti, které znáte pouze z pohádek anebo z fantastických filmů. Autor této příručky vás krok za krokem provede jejich vytvářením od prvních tahů a rozdělí se s vámi o užitečné tipy, jak vdechnout těmto stvořením život!

V knize najdete nejenom informace o jednotlivých stvořeních a jejich historické pozadí, ale můžete se těšit i na celou řadu použitých technik, s jejichž pomocí si rozšíříte svoje umělecké obzory. Naučíte se, kde se hodí pracovat s tuší, s pastely a akvarelovými barvami a kde jednotlivé techniky kombinovat. Důležité bude i samotné rozvržení celého výjevu, zasazení do prostoru a například i taková zdánlivá maličkost, jakou je použitý papír.

Ať jste začátečník, anebo zkušený umělec, na konci této poutavé cesty bude vaše fantazie bohatší nejenom o důležité poznatky, ale také o celou paletu těch nejzajímavějších zvířat, jako jsou jednorožci, harpyje, kentauřice, draci a okřídlení koně. Díky podrobným návodům, které v knize najdete, vyniknou tato zvířata v celé své kráse.

Nechte se unést na místa, kde legendární stvoření ožívají!

Products specifications
Podnázev …a jiných bájných stvoření
Druh sortimentu Kniha
Autor Peter Gray
Překladatel Veronika Nohavicová
Značka Zoner Press
V prodeji od 19.12.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 22.8 x 28.5 x 0.7 cm
Hmotnost 0.33 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 96
ISBN 978-80-7413-533-0
EAN 9788074135330
Interní kód 0400856
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny