Akce

Konečně mám koně

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788073703493
Průvodce splněným snem a péčí o vašeho koňského společníka
Manufacturer: Synergie

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
359 Kč
39 Kč
359 Kč
39 Kč
Annotation

Přinášíme vám dosud nejobsáhlejší příručku napsanou ženou pro ženy, která mistrně spojuje praktické informace s mnohaletými zkušenostmi autorky.

Tajemné a magické pouto mezi lidmi a koňmi se proplétá napříč civilizacemi, kulturami a generacemi. Nejvýraznějším a nejhlubším příkladem takového pouta jsou však vztahy, které vznikají mezi koňmi a ženami. Koně mají totiž úžasnou schopnost pomoci nám, ženám, znovu navázat kontakt s naší citlivou a hravou stránkou. Něžný dotek sametového koňského chřípí na rameni dokáže v jediném okamžiku připomenout radost, která pramení ze splynutí s přírodou.

Konečně mám koně je kniha pro ženy, jejichž srdce touží po takovém spojení. Pokud vám připadá, že se váš život přehoupl do druhé poloviny a na dětské sny o koních už zbyly jen mlhavé vzpomínky, tato kniha vám vnese do života trochu koňské energie a vezme na cestu, která vás po krůčcích dovede k naplnění tužeb z mládí, v sedle, ve výběhu i v životě.

Melinda Folseová nejprve ukáže, že „nikdy není příliš pozdě“, a pak vás důkladně seznámí s koňským světem, který může být někdy chaotický a matoucí. Nabízí vám mnoho užitečných a moudrých rad od zamyšlení před nákupem koně, přes správnou péči, představení jezdeckých aktivit a disciplín až po doporučení ohledně výstroje, řešení problémů a naslouchání vašemu koňskému společníkovi.

Products specifications
Podnázev Průvodce splněným snem a péčí o vašeho koňského společníka
Název v originále The Smart Woman’s Guide to Midlife Horses
Druh sortimentu Kniha
Autor Helena Fišerová, Melinda Folse
Značka Synergie
V prodeji od 15.03.2017
Rok vydání 2017
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.0 x 20.7 x 2.5 cm
Hmotnost 0.32 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 302
ISBN 978-80-7370-349-3
EAN 9788073703493
Interní kód 0227599
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Reviews (1)
Ceny dopravy