Začít hrát
 
 

VÁNOČNÍ KNIHOHRANÍ: hádejte knihy, využijte speciální slevy a vyhrajte luxusní ceny

Knižní vinobraní se slevami a knihou ZDARMA

Začněte nalévat radost do své knihovny, protože knižní vinobraní je tady a přináší s sebou vůni stránek, které čekají, a chutné slevy, které si zasloužíte! A jako dezert vám přinášíme knihu ZDARMA.

Pomalu k nám přichází podzim a s ním spojené vinobraní. Víte, co mají společného víno a dobrá kniha? Obojí se postará o skvělý požitek! A nebyli bychom to my, kdybychom pro vás k této příležitosti nic nepřipravili! Připravte se na ochutnávku literárního vína, naše knižní vinobraní právě začíná!

Zlevnili jsme pro vás téměř dvě desítky titulů nejrůznějších žánrů, aby si mohl vybrat opravdu každý, a to až o 92 % ze základních maloobchodních cen! V této akci knihy pořídíte už od 19 Kč.

A to není všechno. Jako bonus k jakémukoliv nákupu nad 499 Kč od nás totiž získáte knihu Vše, co by měl vědět každý milovník vína zcela ZDARMA. Tato nabídka je platná na našem e-shopu a ve všech našich kamenných prodejnách, a to ve dnech 8. - 17. 9. 2023 nebo do rozdání zásob. Na e-shopu stačí nakoupit nad 499 Kč a kniha ZDARMA se Vám objeví automaticky v košíku. Na prodejně vám ji k nákupu přidáme na pokladně.

Můžete pak třeba uspořádat degustační párty a překvapit přátele svými znalostmi. Nebo jednoduše touto knihou potěšit někoho z nejbližších. Možností je spousta, tak proč tuto nabídku nevyužít?!🙂

Tak pojďte rychle vybírat, ať už můžete sedět se skleničkou (mimochodem ty naše stylové jsme taky zlevnili!) a knihou v ruce!


VŠECHNY TITULY V AKCI NAJDETE TADY.

NAŠE TIPY

Láska ve špičce italské boty

Když je vám třiapadesát, jste sice úspěšná rozhlasová moderátorka, ale v osobním životě za sebou máte dva rozvody a ani ve třetím manželství se necítíte šťastná, k dalším životním změnám už příliš odvahy nemáte. I přesto se Blanka jednoho rána probudí, najde v sobě sílu vzdát se pohodlného postu manželky, požádá o rozvod a odjede sama na dovolenou do Kalábrie. Netuší, že jedno přání, které zcela nevinně napsala na lístek v kostelíku v Tropee, se začne den po dni pomalu plnit.

 

Můžeš si to plánovat, život ti to během chvilky promění tak, že se nestačíš divit.“

 

Blanka potkává o sedmnáct let mladšího Agostina, díky kterému objevuje chuť, krásu i divokost Kalábrie a její nejkrásnější části, pobřeží Bohů. Nejsou to jen problémy s pubertální Annou, je to i covid, co začíná situaci komplikovat. Jak asi dopadne věkově nesourodý vztah na dálku? Uvěří Blanka svému srdci, nebo podlehne společenskému diktátu, který praví, že v 53 letech nesmí milovat 36letého muže, protože to není normální?

 

Nechte se vtáhnout do příběhu, který píše sám život a který se odehrává na mysu Capo Vaticano ve slunné Kalábrii, v pověstné špičce italské boty, která tolik okouzlila autorku.

zobrazit více
od 223
IHNED odesíláme
Akce

Poslední civilizace

Po klimatických válkách je za arktickým kruhem vystavěno plovoucí město. Jde o pozoruhodný počin mechanického i sociálního inženýrství. Obyvatelé města již novému způsobu života uvykli, ale realita není ani zdaleka ideální. Město se začíná pomalu rozpadat. Zločin a korupce zakořenily téměř všude. Široce rozevřené nůžky mezi neuvěřitelným bohatstvím a nejnuznější chudobou se stávají zdrojem třenic. Navíc obyvatelstvo souží nová nemoc, na níž zatím neexistuje lék.

Když do města zavítá nezvaná návštěvnice, začne se vše měnit. Žena, která připluje na člunu v doprovodu kosatky a ledního medvěda, si město okamžitě podmaní a položí základy nevídaného odporu. Ve snaze zachránit město dřív, než se zhroutí pod tíhou vlastní zkaženosti, se postupně odkrývají šokující skutečnosti. Román Poslední civilizace je pozoruhodně palčivým příběhem o politické zkorumpovanosti, organizovaném zločinu, technologii bez otěží, dopadech klimatické změny, genderové identitě i sjednocující síle lidských pout.

zobrazit více
286
IHNED odesíláme

Les v domě

Říkají jí cácora a vypadá to, že je na světě nedopatřením a jakoby navíc. Otec kamsi zmizel při povodních, matka utíká před odpovědností k milencům a alkoholu — a děvčátko zůstalo viset na krku nevraživé babičce, která obhospodařuje zahradnictví a je přesvědčená o tom, že všechno špatné lze v životě vyhubit jako žravé plzáky. Nebo o tom prostě nemluvit. Jenže všude kolem je les, ve kterém se skrývá cosi hrozivého, a cácora jednoho dne mluvit začne…

Alena Mornštajnová napsala silný a dramatický příběh o tom, že nic v životě není takové, jak to na první pohled vypadá, a že žádné tajemství není nikdy pohřbeno tak hluboko, aby se nedalo vykopat. Budete se bát, ale nepřestanete číst, dokud se neobjeví na povrchu.

zobrazit více
od 289
IHNED odesíláme
Akce

Otisky úsměvů

Otisky úsměvů je kniha plná laskavého humoru. Najdete v ní dvaadvacet veselých povídek, které jsou inspirovány samotným životem a zaručeně vás pobaví. Autorka knihy sbírala náměty na své životní cestě, ale i na cestách po českém kraji. Čtenáře rozesmějí jak příběhy, tak i zdařilé anekdoty. Už jednotlivé názvy povídek - například Pohled z mamuta, Neposlušný Baskervill, Malý Trautenberk, Má dieta nedieta či Felliniho komparz - napovídají, že vás čeká čtení, které vám vykouzlí úsměv na tváři.

Kniha je doplněna veselými ilustracemi karikaturisty a ilustrátora Miroslava Martenka.

zobrazit více
179
IHNED odesíláme

Fit recepty Bez lepku

Vyhýbáš se lepku, ale chceš si dopřát chutné domácí pečivo, koláče, pizzu, halušky, placky, palačinky či jiné dobroty? Vyzkoušej moje fit recepty, které jsou snadné, zdravé a rychlé na přípravu. Jak jinak než v nutričně hodnotné podobě.

Věřím, že ti bude chutnat :)

Kromě chutných receptů se v knize můžeš těšit také na různé tipy pro bezlepkovou dietu a vaření a praktické tabulky s náhradami surovin.

- Uvařeno budeš mít rychle a jednoduše.
- Zdravá a nutričně hodnotná jídla.
- Vypočtené nutriční hodnoty u každého receptu.
- V úvodu knihy najdeš rozepsané nejčastěji používané mouky a jiné suroviny.
- Tipy u receptů.

Kniha obsahuje výběr 100 nejlepších bezlepkových fit receptů z oblíbených stránek fitrecepty.sk. Tyto recepty najdeš publikované také v mých dalších knihách.

100 fit receptů v kategoriích:

- Snídaně, palačinky
- Chléb, pečivo, pizza
- Placky, karbanátky, tortilly
- Slané muffiny, koláče, quiche, nákypy, rolády
- Halušky, gnocchi, těstoviny
- Wrapy, krokety, pohoštění
- Koláče, zákusky, dezert

zobrazit více
376
IHNED odesíláme
Award

Nové cestovatelské pohádky

Trpaslík Honzík zná lípu a ta zase kouzelné zaklínadlo… A pomocí tohoto zaklínadla se Honzík může přenést na jakékoli místo na světě, které ho jen napadne. Nečeká sice, že být nejjižněji znamená ocitnout se v nejmrazivější částí naší Země, ale i tak se mu na jižním pólu nakonec zalíbí. Kromě toho se hned při další zastávce ohřeje na Madagaskaru nebo na Srí Lance. Dohromady se podívá hned na pět ostrovů, potká plno nových kamarádů a zažije nejedno dobrodružství. Pohádky jsou doplněny důmyslnými a zábavnými úkoly. Kniha je určena pro společné čtení rodičů a dětí a skvěle poslouží jako inspirace pro učitele mateřských škol.

Volné pokračování knihy Cestovatelské pohádky.

Kniha získala ocenění Český bestseller 2022 v kategorii ČESKÁ BELETRIE PRO DĚTI A MLÁDEŽ.

zobrazit více
204
IHNED odesíláme
Akce

Spoluviníci

Psychologický román Spoluviníci vypráví o devíti dlouholetých přátelích, kteří odjedou na zimní dovolenou do hotelu na vrcholku zasněžené hory. Znají se celou věčnost, jsou úspěšní, na první pohled šťastní a těší se, jak si pobyt pořádně užijí. Ale po proflámované noci zjistí, že jsou vinou ledovky odříznuti od okolního světa, lanovka nejede, elektřina nefunguje a venku řádí sněhová vánice, a hora je tudíž zcela nedostupná. To by mohlo být skvělé dobrodružství, kdyby ovšem venku kousek od hotelu neležela jedna ze zúčastněných osob probodnutá lyžařskou hůlkou. Ostatním tedy nezbývá nic jiného než zapálit svíčky, nalít si whisky a podívat se jeden druhému do očí. Kniha je thrillerem, v němž se každý bojí především sám sebe. Detektivka, v níž není až tak důležité, kdo je pachatel. Psychologické drama, v němž všechny staré křivdy vyplouvají na povrch. Čtenář se dozvídá o propletenosti vztahů mezi jednotlivými účastníky příběhu, v němž všichni měli motiv i příležitost k vraždě. Kdo je vrahem a jaká temná tajemství ukývají všichni aktéři tohoto mrazivého dramatu?
zobrazit více
327
IHNED odesíláme

Vábení draka (1)

Dobří draci? Zlí draci? Ještě před čtyřiadvaceti hodinami neměla soukromá šéfkuchařka Tessa Byrneová o existenci děsivého světa měňavců ani ponětí. Teď toho ví až moc, například to, že jeden mocný, nelítostný drak je odhodlán si ji přivlastnit – navždy. Tessa prchá na Maui, kde se slunečná obloha, pohupující se palmy a pohledný cizinec spiknou, aby si pohráli s jejím srdcem. Může Kaiovi Llewellynovi a jeho skupině ostřílených měňavců skutečně věřit, že ji zachrání před strašlivým osudem?
Nevěřte lidem a nikdy se do nich nezamilujte. To jsou dvě pravidla, o jejichž důležitosti se Kai přesvědčil na vlastní kůži. Ale Tessa je jiná. Ve smaragdových očích se jí odráží tajemný amulet, který nosí kolem krku, a při pohledu na její ohnivě rudé vlasy se mu pokaždé rozbuší srdce. Je to jen touha jeho vnitřního draka po novém druhu pokladu, nebo je Tessa jeho osudovou družkou?

zobrazit více
od 309
IHNED odesíláme

Vlk pes člověk

Jak se ze zlého, samotářského, ale nesmírně fascinujícího vlka, který se od nepaměti objevuje v mýtech a pohádkách, stal nejlepší přítel člověka? Proč kulturní vývoj lidstva ve všech epochách svorně doprovázeli zrovna vlci a psi? Jak se náš nejednoznačný vztah k vlkům stal hnací silou lidské spirituality? A proč nás tak dojímá pohled našeho psího parťáka?

Uznávaný etolog Kurt Kotrschal nám ve své knize pomůže nejen lépe pochopit pradávné zaujetí vlkem, ale také nás naučí, jak správně přistupovat k našemu věrnému společníkovi – psovi. Kniha odpovídá na otázku, v čem se od sebe tito dva blízcí příbuzní liší, a zároveň poskytuje cenné poznatky o soužití člověka a jeho nejlepšího přítele.

Publikace získala rakouské ocenění Vědecká kniha roku v oblasti medicína a biologie.

zobrazit více
od 223
IHNED odesíláme

Knihomolská postřehová hra - Rychloočko

Chce to postřeh a bystré oko. RYCHLOOČKO je zábavná knihomolská hra pro celou rodinu. Více než 50 symbolů na 57 kartách, na jedné je vždy 8 různých symbolů a každé dvě spolu mají společný jen jeden. Tato hra prověří vaše reflexy, bude to neúprosný boj. Stačí najít stejné symboly na kartách. Tuto hru si vychutnají všichni členové rodiny, od nejmladších po nejstarší. A navíc je jednoduché ji vzít kamkoliv s sebou. Zahrát si tak můžete doma i na dovolené.

Hra je určena pro 2–8 hráčů, doporučený věk 6 a více let. Karty jsou uložené v krabičce z tvrdého kartonu.

RYCHLOOČKO nabízí spoustu miniher: Pekelná věž, Studna, Otrávený dáreček, Horký brambor a Chyť je všechny.

 

zobrazit více
229
IHNED odesíláme

Šipka dolů NÁŠ SPECIÁLNÍ TIPŠipka dolů Šipka dolů Zakoupit nyní ve slevě můžete i stylové knihomolské skleničky


Celá nabídka je platná na našem e-shopu i ve všech našich kamenných prodejnách, a to ve dech 8.-17. 9. 2023 nebo do rozdání zásob.  

                                                                                                                             

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

„Musí nám být jasné, že v německých dějinách byly Čechy a Morava srdcem Říše, srdcem, které bylo v příznivých dobách vždy pevností němectví, citadelou Evropy.“ – citace z knihy, str. 37 –
Pojďte se s námi podívat, jaké společenské hry měly u našich zákazníků největší úspěch. 💯
Ve čtvrtek 7. prosince zavítal do Ostravy Roman Vaněk, kde představil na besedě v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz svou nejnovější kuchařku Sváteční.
--> -->