KNIHOMOLSKÉ TRIČKO ZDARMA už jen dnes!

Knižní novinky - říjen 2018

Co říct na úvod o říjnových knižních novinkách? Tentokrát se nám jich urodilo opravdu hodně. Pojďme hned na to, ať neztrácíme čas, a vy se můžete pustit do objednávání a do čtení.
Začneme romány, protože dva z nich se na začátek dokonale hodí. V říjnu vyjde dlouho očekávaný Nejlepší víkend od Patrika Hartla a Darker od E. L. James. Tyhle dvě knihy, nebo alespoň jednu z nich, bude chtít mít doma snad každý.

Nejlepší víkend vás může inspirovat, Silvestr se pomalu přibližuje a zásadní novoroční předsevzetí si na sebe jako pomyslný bič může uplést každý. No a Darker s tím bičem taky tak trochu souvisí. Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye je všechno možné, ale rozhodně žádná nuda.
Vyzkoušejte.


Jojo Moyesová je autorka silných příběhů. Než jsem tě poznala znáte jak z knihy, tak z filmu. Pak přišlo pokračování Život po tobě, a právě teď v říjnu si budeme moct přečíst třetí díl Sama sebou.
Louisa má novou práci v novém městě a vůbec nečeká, že všechno bude už jen idylka. Ale život ji posune docela nečekaným směrem…


Knihu Milá Bridget, chci tě, napsaly Penelope Ward a Vi Keeland, což je samo o sobě záruka, že se tenhle román bude dobře číst. Už samotný začátek je stojí za to… Svobodná matka jde s malým synkem rybařit a nešťastnou náhodou si zapíchne rybářský háček do zadku tak nešťastně, že musí vyhledat lékaře. Jenže jak vystrčit zadek na toho nejhezčího blond chlapa, kterého v životě viděla?

Taky jste propadli kouzlu Geniální přítelkyně od autorky, která píše pod pseudonymem Elena Ferrante? Tak se těšte na nové pokračování s názvem Tíživá láska a raději si ho rovnou u nás objednejte, po téhle knize bude sháňka…

Všechny, kdo rádi čtou knihy Lisy Kleypas, jistě potěší její Slib. Je to historická romance, kde hlavní roli samozřejmě hraje láska, ale nepřichází hned. Nejdřív je třeba předvést téměř divadelní představení bohatému muži, který vyškrtl svého syna ze své poslední vůle…

Prokletí horské dívky je román o temných rodinných tajemstvích, která míří přímo na srdce. Přišla o matku, otec a bratr se ji snaží zbavit, a navíc se nad ní vznáší jakási podivná rodinná kletba. Odkud začít pátrat? A jak tomu přijít na kloub?

Neméně tajemný je román Dům stínů. Tajemný dům, žena, která si začíná vybavovat vzpomínky, jaké nikdy nezažila, dvě dějové paraely a příběh, který vás nadchne.

Pojďme si dát trochu humoru, než přejdeme na thrillery, co říkáte?
Evžen Boček nás vezme zpátky na zámek Kostka. Jeho nejnovější kniha se jmenuje Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka. Známé prostředí, nová zápletka a skvělý příběh plný humoru.

Halina Pawlowská vám v knize Díky za fíky vysvětlí, že vždycky je lepší milovat než nechat se milovat. A nic nejde naplánovat, i když se o to snažíte. A někdo prostě není romantik, i když má před sebou ten nejkrásnější západ slunce, jaký si umíte představit…

Deníček moderního fotra 3 je bohužel i dílem posledním. Autor Dominik Landsman říká, že o svém synu Čeňkovi již napsal vše, co šlo. A další dítě ani knihu by už patrně nepřežil. Čeněk už povyrostl, jsou mu tři roky, plínku hrdinně vyměnil za nočník, ale svůj smysl pro vytváření domácího pekla ještě vylepšil a inovoval…

„Jsou chvíle, které zůstanou v hlavě jako v albu. Navždy. Nemusíte je mít na fotkách. I přesto jsou nezapomenutelné. Štěstí se skládá z okamžiků. To ostatní je život.“ Takto uvádí svou knihu povídek Momentky Bára Nesvadbová.

Nejvíc očekávaným thrillerem letošního podzimu je zcela určitě Lazar Larse Keplera. Po odmlce se na scénu vrací námi všemi oblíbený policejní komisař Joona Linna. Brzy přijde na to, že když si člověk myslí, že to nejhorší už má za sebou, všechno teprve začíná a bude to stát opravdu za to. V jednom bytě je objeven zavražděný muž. Říkáte si, že tohle je rutina, ale v jeho mrazáku se najdou nečekané věci. Vypadá to, že zavražděný byl kanibal, vykradač hrobů a sběratel trofejí. Jednou z trofejí je i lebka manželky Joony Linny…

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“ Takové přivítání dostanou detektivové na místě, kde se stala ta nejotřesnější vražda, jakou kdy policie vyšetřovala. Vrahem je totiž psychopat, který vraždění považuje za druh umění. Thriller Galerie mrtvých napsal Chris Carter, takže další doporučení není nutné.

Milovníky napětí určitě nepřekvapíme zprávou, že Stephen King spolu se svým synem Owenem napsali thriller Sleeping Beauties.  U nás vychází pod názvem Růženky a souvislost se spící krasavicí není vůbec náhodná. V jednom malém městečku se rozšířil zvláštní jev. Ženy jedna za druhou usínají a jak spí, obalují je vlákna, až vypadají jako že leží v nějakém kokonu. Jedinou výjimkou je záhadná Evie. Nikdo neví, proč zrovna na ni nemoc nepůsobí. Co je zač?

V druhé polovině října na vás nalíčí svou Hedvábnou past Markéta Harasímová. Pátrání po bestiálním zabijákovi mladých žen a příběh, který vám nedá spát.

Láká-li vás dobrodružství, pak si určitě všimněte románu Wilburra Smitha Kořist. Plavba do Afriky, obávaní krutí piráti, lakomí obchodníci, a to je teprve začátek. Mnohem horší nebezpečí číhá doma, v rodinném kruhu…

A protože všichni rádi dobře jíme a mlsáme, musíme upozornit na tři kuchařky, které by vám v říjnu určitě neměly utéct.
Roman Vaněk vydává Jednoduše & dokonale: Maso, Zdeněk Pohlreich pro vás připravil kuchařku Fresh kuchyně a jestli se ptáte proč, tak je to proto, že když budete jíst fresh, budete fresh i vy. A jako třetí chod jsou tu Sladkosti ze Svatojánu od Evy Francové, ze kterých se budete olizovat až za ušima.

Je toho hodně, že? Tak aspoň máte z čeho vybírat a kdybyste chtěli vidět všechny knihy, které si u nás v říjnu můžete objednat, klikněte na Předprodej. Přejeme vám hezký podzim s dobrým čtivem.


-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Sama sebou

4.8 6
379 341
Vyprodáno
Čeština

Lazar (7)

4.1 7
399 327
IHNED odesíláme
Slovenština

Darker

0.0 0
241 217
Na vyžádání
Čeština

Milá Bridget, chci tě

4.0 1
299 245
Vyprodáno

Tíživá láska

0.0 0
od 149
Čeština

Prokletí horské dívky

0.0 0
349 286
Vyprodáno
Čeština

Dům stínů

2.0 1
329 270
Vyprodáno
Čeština

Slib

3.5 2
179 147
Vyprodáno

Díky za fíky

4.0 2
od 209
Čeština

Galerie mrtvých (9)

4.7 3
299 245
Vyprodáno
Čeština

Růženky

3.0 1
500 410
IHNED odesíláme
Čeština

Hedvábná past

0.0 0
299 245
Vyprodáno
Čeština

Kořist

0.0 0
369 306
IHNED odesíláme
Čeština

Jednoduše & dokonale Maso

5.0 1
359 309
Vyprodáno
Čeština

Fresh kuchyně

5.0 3
459 422
Vyprodáno
Like

Latest articles

Deskové hry jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s přáteli a rodinou, a také skvělým způsobem, jak se pobavit. Na trhu je k dispozici široká škála deskových her, tudíž si každý najde něco pro sebe. Jaké hry vyšly v dubnu? A o co soutěžíme? Pojďte na to kouknout s námi.
Bývalá moderátorka Českého rozhlasu Hradec Králové a dnes už spisovatelka Blanka Malá splnila slib, který dala čtenářkám po vydání své první knihy. Vychází pokračování Lásky ve špičce italské boty. Již v květnu se můžete těšit na knihu, která má výmluvný název Srdce nemá vrásky.
Patřím mezi velké milovníky psů, zejména větších plemen. Neumím si představit život bez těchto čtyřnohých parťáků, kteří mají neuvěřitelnou moc empatie v situacích, kdy ani člověk sám často nepozná, že je něco špatně. Bydlíme v domečku se zahrádkou a je potřeba, aby nás někdo hlídal.